Technik hotelarstwa

Technik hotelarstwa – pewna przyszłość!

DSC 0628Technik hotelarstwa planuje, oferuje, koordynuje oraz wykonuje usługi hotelarskie; ustala zestaw oferowanych usług hotelarskich, sposób ich świadczenia oraz opracowuje politykę handlową; współpracuje z innymi instytucjami oferującymi usługi hotelarskie oraz zbiera opinie o preferencjach klientów, analizuje oferty konkurencji, obserwuje rynek hotelarski.

1234

Praca: Zakłady hotelarskie, biura turystyczne, administracja samorządowa, domy wczasowe, sanatoria, schroniska itp., na stanowiskach wymagających wiedzy w zakresie hotelarstwa i turystyki. To również praca w ruchomej bazie noclegowe np.: na statkach, promach, w pociągach i innych tego typu obiektach. Po uzyskaniu niezbędnego doświadczenia zawodowego technik hotelarstwa może również prowadzić samodzielną działalność gospodarczą.

recepcja 2

Szkoła to nie tylko nauka – to również wycieczki, wyjazdy na targi, ciekawi ludzie, dodatkowe szkolenia, wyjazdy na konkursy, olimpiady, zawody i wiele innych ciekawych atrakcji, które wpłyną na Twój rozwój i na długo pozostaną w Twojej pamięci.

TECHNIK HOTELARSTWA – TWÓJ ZAWÓD