Warsztaty kulinarne

POWER UE poziom logo

 

W listopadzie uczestnicy grupy gastronomicznej biorący udział w projekcie „Moje doświadczenie dziś moim atutem w przyszłości” wzięli udział w nietypowym wydarzeniu. W ramach przygotowania językowo-kulturowego uczniowie zapoznali się z popularnymi irlandzkimi potrawami, następnie wybrali dwa, które zdecydowali się wykonać własnoręcznie i na dodatek w obecności szkolnej ekipy filmowej!

Czytaj więcej: Warsztaty kulinarne

Wywiad

POWER UE poziom logo

 

P1010972Niedawno w naszej szkole gościł reporter Radia Rzeszów. Spotkał się z kilkoma uczniami i nauczycielkami by porozmawiać o praktykach zagranicznych i tegorocznym wyjeździe do Irlandii. Zainteresowanie tematem pojawiło się po publikacji artykułu na temat projektu „Moje doświadczenie dziś moim atutem w przyszłości” w lokalnej prasie. Rozmowa przebiegała w bardzo przyjaznej i luźnej atmosferze.

Czytaj więcej: Wywiad

Przygotowania do wyjazdu

POWER UE poziom logo

1INTENSYWNE PRZYGOTOWANIA UCZNIÓW ZSUHiG DO WYJAZDU NA PRAKTYKĘ ZAGRANICZNĄ.
W ramach wsparcia zawodowego dla II grupy młodzieży zakwalifikowanej do projektu na staż zagraniczny do Irlandii, odbyły się warsztaty zawodowe. Celem głównym było poszerzenie wiedzy i umiejętności związanych z kierunkiem kształcenia.

Czytaj więcej: Przygotowania do wyjazdu

Wizyta w PWSW

POWER UE poziom logo

1„Rozwój turystyki w województwie podkarpackim” to temat spotkania, w którym uczestniczyli uczniowie ZSU-HiG z Przemyśla biorący udział w Projekcie „Moje doświadczenie dziś moim atutem w przyszłości” współfinansowanym przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego 2016-1-Pl01-KA102-024472.
Celem spotkania było zapoznanie z bazą uczelni oraz ofertą edukacyjną związaną z kierunkami interesującymi naszych uczniów (hotelarstwo, turystyka).

Czytaj więcej: Wizyta w PWSW

Lista - szkoła zawodowa

POWER UE poziom logo

„Moje doświadczenie dziś moim atutem w przyszłości”

 Lista zakwalifikowanych do projektu (szkoła zawodowa):

Czytaj więcej: Lista - szkoła zawodowa

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu