Zapraszamy do obejrzenia filmów o szkole.

 

 

 

Jasełka szkolne

Jasełka szkolne21 grudnia 2018 roku Szkolne Koło Caritas zorganizowało w naszej szkole jasełka. Aktorzy przedstawienia przypomnieli wydarzenia związane z przyjściem na świat Pana Jezusa. Całość wypełniały kolędy i pastorałki śpiewane anielsko przez nasze koleżanki.

Czytaj więcej: Jasełka szkolne

Jasełka w Domu Seniora

Jasełka22 stycznia 2019 roku członkowie koła Caritas byli ze świąteczną wizytą w Domu Dziennego Pobytu Seniora Caritas Archidiecezji Przemyskiej. W podziękowaniu za gościnę odegraliśmy jasełka. Świąteczną atmosferę współtworzyły wspólnie z naszymi przyjaciółmi śpiewane kolędy.

Czytaj więcej: Jasełka w Domu Seniora

Wizyta Mikołaja

Szlachetna paczka6 i 7-go grudnia Samorząd Uczniowski naszej szkoły zaprosił orszak mikołajowy w pełnym składzie. Oprócz świętego Mikołaja były aniołki, nie zabrakło też sympatycznego diabełka. Pojawił się renifer, który jednakże ze względów pogodowych nie został zaprzęgnięty do sań.

Czytaj więcej: Wizyta Mikołaja

Kawa, kawusia kochana!

kawaWarsztaty baristyczne to kolejny element przygotowania zawodowego, uczniów przed wyjazdem na staż zagraniczny do Irlandii w ramach projektu „Praktyka w Irlandii, drogą do sukcesu zawodowego”. W szkoleniu wzięło udział 18 osób uczących się w zawodzie : technik hotelarstwa, technik organizacji usług turystycznych oraz technik żywienia i organizacji usług gastronomicznych.

Czytaj więcej: Kawa, kawusia kochana!

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu