X Kwietniowe Spotkania z Juliuszem Słowackim

KKF 274211 kwietnia 2017 roku, w I Liceum Ogólnokształcącym w Przemyślu, odbyły się jubileuszowe X Kwietniowe Spotkania z Juliuszem Słowackim. Na spotkanie z wieszczem, które adresowane było do uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa podkarpackiego, udała się reprezentacja ZSU-HiG w Przemyślu. Należy podkreślić, że uczniowie naszej szkoły wykazali się dużą wiedzą, umiejętnościami i talentem.

W konkursie wiedzy o życiu i twórczości poety, Michał Kawa zdobył II miejsce, a Bernadetta Fedyk wyróżnienie. W konkursie plastycznym Monika Podolak zaprezentowała komiks do dramatu Juliusza Słowackiego pt. "Polski Winkelried", za który odebrała III nagrodę. Z kolei Karolina Iwańska otrzymała wyróżnienie w konkursie recytatorskim. Gratulujemy!

KKF 2661 KKF 2672KKF 2679KKF 2681KKF 2724