Rajd rowerowy

1W II semestrze roku szkolnego 2016/20167 „Szkolne Koło Cyklistów” w dniu 31.05.2017 r zorganizowało rajd rowerowy. Trasa rajdu wiodła z Przemyśla przez Hurko, Hureczko, Torki, Łuczyce, Krówniki, Siedliska, Hermanowice do miejsca zbiórki - Przemyśla.
Mimo, że prognozy pogody nie były zbyt optymistyczne i zapowiadano deszcz to jednak szczęśliwie i bez opadów a wręcz w piękny słoneczny dzień przebiegała nasza wycieczka rowerowa, której celem było integracja środowiska szkolnego cyklistów, wyrobienie nawyku aktywnego spędzania czasu wolnego.
Zawsze zmęczeni i zadowoleni wracaliśmy do domu. Humory i pogoda nam dopisywała a kondycja dobra. Nasza młodzież szkolna chce i potrafi aktywnie spędzać czas wolny.