Multimedialny konkurs języka angielskiego

Drukuj
Opublikowano

20171208 092133W dniu 8.12.2017r. osiemnaście uczennic i uczniów naszej szkoły wzięło udział w multimedialnym konkursie z języka angielskiego. Konkurs sprawdzał wiedzę uczniów o krajach anglojęzycznych takich jak Australia, Irlandia, Stany Zjednoczone oraz Wielka Brytania. Uczniowie wybierali państwo, o którym chcieli pogłębić swoją wiedzę. Następnie otrzymali na platformę edukacyjną Librus opracowane przez anglistów z naszej szkoły lekcje. W ustalonym terminie uczniowie rozwiązywali na platformie edukacyjnej quizy sprawdzające stopień opanowania otrzymanego materiału oraz ich wiedzę ogólną o państwach anglojęzycznych. Konkurs został przeprowadzony
z wykorzystaniem notebooków Lenovo Inter Core i 3 z autonomicznym modułem zasilania i światłowodowego internetu.

Lista zwycięzców konkursu w kategoriach poszczególnych krajów:

Australia: Gabriela Olejarz 1 TR T, Jakub Kostkowski 1 TR T,
Irlandia: Aleksandra Radochońska 3 HT T, Aleksander Nehrebecki 1 ZH T,
Stany Zjednoczone: Damian Radoń 1 TR T, Grażyna Sadowy 1 TR T
Wielka Brytania: Jakub Kopacz 2 FR T, Patrycja Kuczkowska 1 FM T

Wszystkim laureatom i uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

20171208 09211620171208 092126

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu