Szlachetna paczka

Szlachetna paczkaChociaż za oknami brak śniegu, nastrój świąteczny zagościł w Zespole Szkół Usługowo - Hotelarskich i Gastronomicznych. 6-go grudnia panował u nas szczególny klimat, gdyż - zgodnie z tradycją - gościliśmy orszak świętego Mikołaja. Dotarł on do szkoły z workiem pełnym słodkości a nasi uczniowie przyjęli go bardzo entuzjastycznie. Dla każdej klasy znalazły się słodkości, które osobiście wręczał Mikołaj. Było dużo radości i uśmiechów.

W trakcie przechadzki mikołajowej świty, sympatyczny renifer Bartuś, zbierał pieniądze na wyjątkowy prezent: SZLACHETNĄ PACZKĘ dla Pani Marii. Odbył się również kiermasz pierniczków i wypieków naszych uczniów, z którego dochód został przeznaczony na wspomniany cel. Dzięki nauczycielom, uczniom i pracownikom naszej zacnej szkoły zebraliśmy 648 zł. Do naszej zbiórki dołączył Pan Janusz Krawiec prosto z Chicago i dorzucił 350zł.
Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy!
JAK PIĘKNIE JEST POMAGAĆ!!!

PS. A kto nie zdążył, będzie miał szansę za rok.

Szlachetna paczka  3Szlachetna paczka5Szlachetna paczka7Szlachetna paczka910