Międzynarodowy Dzień Pamięci

Uczniowie klasy 3tfr : Andrzej Fedczak, Brunon Rajtmajer oraz Patryk Błahuciak wzięli udział w konkursie w związku z obchodami X Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holocaustu na Podkarpaciu. Przygotowali film dotyczący materialnych i niematerialnych śladów ludności żydowskiej w Przemyślu.

W związku z tym uczniowie klasy 3tfr. pod opieką mgr J. Wasilewskiej zostali zaproszeni do udziału w prelekcji w Bibliotece Pedagogicznej w Przemyślu, podczas której zostaną zaprezentowane konkursowe filmy oraz odbędzie się m. in. spotkanie z p. Anią Bień (Amsterdam, Holandia), potomkinią przemyskich Żydów oraz Davidem Ringlerem z Izraela.
Spotkanie odbędzie się 25 stycznia 2018 roku w Bibliotece Pedagogicznej w Przemyślu.

Plan obchodów w Przemyślu