Szkło, plastik, elektrośmieci

Drukuj
Opublikowano

Szkło, plastik, elektrośmieci21-go marca, w pierwszym dniu wiosny, w Rynku naszego miasta odbyła się coroczna edukacyjna akcja – happening: „ Zamieniamy makulaturę, szkło, plastiki i elektrośmieci na witaminki dla młodzieży i dzieci”. Zimowa aura nie odstraszyła organizatorów, członków Towarzystwa Przyjaciół Przemyśla i Regionu, jak i młodzieży szkolnej i mieszkańców miasta.


Nie mogło zabraknąć również pomocy wolontariackiej uczniów naszej szkoły, którzy pomagali przy organizacji akcji – happeningu. Młodzież przygotowała również surowce wtórne, które zostały przekazane na poczet akcji. Za segregowane surowce wtórne dostaliśmy jabłka a za zużyte baterie – cukierki.

Szkło, plastik, elektrośmieci Szkło, plastik, elektrośmieci  4 5 6 Szkło, plastik, elektrośmieci Szkło, plastik, elektrośmieci 9 10

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu