Spotkanie ze Słowackim

XI Kwietniowe Spotkania z Juliuszem Słowackim12 kwietnia 2017 roku, w I Liceum Ogólnokształcącym w Przemyślu, odbyły się XI Kwietniowe Spotkania z Juliuszem Słowackim. Na spotkanie z wieszczem, które adresowane było do uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa podkarpackiego, udała się reprezentacja ZSU-HiG w Przemyślu. Należy podkreślić, że uczniowie naszej szkoły wykazali się dużą wiedzą, umiejętnościami i talentem.
W konkursie wiedzy o życiu i twórczości poety, Michał Kawa zdobył II miejsce, a Bartosz Grygowicz III. W konkursie plastycznym, Adrian Kozioł zaprezentował komiks do dramatu Juliusza Słowackiego pt. "Spotkanie z Laurą", za który odebrał III nagrodę. Gratulujemy!

XI Kwietniowe Spotkania z Juliuszem Słowackim XI Kwietniowe Spotkania z Juliuszem Słowackim XI Kwietniowe Spotkania z Juliuszem Słowackim XI Kwietniowe Spotkania z Juliuszem Słowackim