Zapraszamy do obejrzenia filmów o szkole.

Zapoznaj się z naszą ofertą zawodów i profili:

Oferta zawodów i profiliOferta zawodów i profili  Oferta zawodów i profiliOferta zawodów i profiliOferta zawodów i profiliOferta zawodów i profili

 

 

 

Stypendium

18-go września 2020 roku w sali Urzędu Miejskiego w Przemyślu odbyło się uroczyste rozdanie dyplomów stypendialnych. Prezydent Przemyśla przyznał najlepszym uczniom stypendia za wyjątkowe osiągnięcia w nauce, w olimpiadach, we współzawodnictwie sportowym a także osiągnięcia w konkursach artystycznych.

Czytaj więcej: Stypendium

Prace projektowe

Upowszechnianie to ważny element realizacji każdego projektu. Uczniowie uczestniczacy w Projekcie Praktyka w Irlandii drogą do sukcesu zawodowego realizowanym ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ 2018-1-PL01-KA102-048335 wykonali min. prezentacje:

przedstawiające kuchnię irlandzką,

walory turystyczne Irlandii,

bazę noclegową Irlandii.

Zapraszamy do oglądania!

Europejski Dzień Języków Obcych 2020

startZ okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych przeprowadzono w naszej szkole lekcje z języka angielskiego rozwijające ogólną świadomość językową i kulturową uczniów. Dzięki tym lekcjom uczniowie klas pierwszych mogli zapoznać się z różnymi ciekawostkami językowymi udostępnionymi na stronie https://edl.ecml.at/ oraz rozwiązywali quizy dotyczące tych informacji. Uczniowie mieli możliwość zapoznania się z prezentacją i pogadankami dotyczącymi krajów anglojęzycznych.

Czytaj więcej: Europejski Dzień Języków Obcych 2020

Procedury od 01.09

Proszę, bezwzględnie (zwłaszcza uczniowie) zapoznać się z poniższym dokumentem (.pdf):

Procedury związane z pandemią.

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu