Zapraszamy do obejrzenia filmów o szkole.

 

 

 

W blasku jubileuszu Niepodległości

W BLASKU JUBILEUSZU WOLNOŚCIW naszym mieście trwają obchody jubileuszu 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Wiele instytucji podejmuje różne działania, by uczcić tę wyjątkową rocznicę w nadsańskim grodzie. We wspólne świętowanie włączyła się również młodzież naszej szkoły.

Czytaj więcej: W blasku jubileuszu Niepodległości

Z pieśnią do Niepodległości

Z pieśnią do Niepodległości6 listopada 2018 roku, odbyła się III edycja Konkursu Piosenki i Pieśni Patriotycznej – Z pieśnią do niepodległości. W konkursowe szranki stanęło 43 uczestników z podkarpackich szkół.

Czytaj więcej: Z pieśnią do Niepodległości

Akcja Poboru Krwi

2Akcja Poboru Krwi9 października, z okazji „100-lecia Garnizonu Przemyśl”, młodzież naszej szkoły wzięła udział w Akcji Poboru Krwi na przemyskim Rynku. Organizatorami tego wydarzenia było Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie oraz działający przy 5 batalionie strzelców podhalańskich Klub Honorowych Dawców Krwi „Żołnierski Dar”.

Czytaj więcej: Akcja Poboru Krwi

Słodkie pierniki

słodkie piernikiW sobotę, 27 października, na przemyskim Rynku odbyły się obchody z okazji 100-rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę oraz 100-lecia utworzenia Garnizonu Przemyśl. W uroczystości patriotyczne włączyła się również nasza szkoła.

Czytaj więcej: Słodkie pierniki

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu