Zapraszamy do obejrzenia filmów o szkole:

 

 

ŚWIATOWE DNI TURYSTYKI

ŚWIATOWE DNI TURYSTYKIW naszej szkole upłynęły pod hasłem "poznaj najbliżaszą okolicę". Klasy turystyczno-hotelarskie wyruszyły więc na 10 km trasę wiodącą z Przemyśla przez Kruhel Wielki, Wapielnicę, miejsce pamięci pomordowanych polskich Żydów podczas II wojny światowej, Zielonkę na Kopiec Tatarski.

Czytaj więcej: ŚWIATOWE DNI TURYSTYKI

Rajd niepodległościowy

Rajd niepodległościowy14 września uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami udali się na rajd niepodległościowy. Odwiedzili groby poległych żołnierzy i zapalili symboliczne znicze, jako znak pamięci i hołdu. W kolejnych punktach wycieczki mogli zobaczyć pomniki upamiętniające ważne i zasłużone postacie historii, a także wydarzenia.

Czytaj więcej: Rajd niepodległościowy

Europejski Dzień Języków Obcych 2018

Europejski Dzień Języków Obcych 2018Z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych przeprowadzono w naszej szkole cykl lekcji z języka angielskiego i niemieckiego rozwijających w uczniach ogólną świadomość i wiedzę językową oraz kulturową. Dzięki tym zajęciom uczniowie mogli przekonać się nie tylko o podobieństwach i różnicach w budowie języków, ale także o zbieżności w sposobie myślenia ludzi różnych narodowości.

Czytaj więcej: Europejski Dzień Języków Obcych 2018

Rajd Orłowicza

Rajd im. dr M. OrłowiczaXVIII Ogólnopolski Rajd im. dr M. Orłowicza w Przemyślu organizowany przez PTTK Przemyśl odbył się 29 września. Nie mogło nas na nim oczywiście zabraknąć. Do pokonania była trasa 18 km, a do zdobycia Suchy Obycz, 618 m n.p.m. – najwyższy szczyt powiatu przemyskiego.

Czytaj więcej: Rajd Orłowicza

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu