Zapraszamy do obejrzenia filmów o szkole.

Zapoznaj się z naszą ofertą zawodów i profili:

Oferta zawodów i profiliOferta zawodów i profili  Oferta zawodów i profiliOferta zawodów i profiliOferta zawodów i profiliOferta zawodów i profili

 

 

 

Finlandia czeka

FE POWER poziom pl 1 rgb

 UWAGA NAUCZYCIELE PRZEDMIOTÓW ZAWODOWYCH!!!


Finlandia czeka…
Miło nam poinformować, że rozpoczynamy rekrutację kadry do projektu „Nowoczesna edukacja krokiem do Europy” w ramach, którego grupa 8 nauczycieli przedmiotów zawodowych odbędzie pięciodniowe szkolenie typu job shadowing (obserwowanie pracy nauczycieli) w fińskich szkołach średnich.

Czytaj więcej: Finlandia czeka

Rekrutacja grupy gastronomicznej

FE POWER poziom pl 1 rgb

Rekrutacja grupy gastronomicznej do projektu „Nowoczesna edukacja krokiem do Europy”


Z przyjemnością informujemy, że rusza rekrutacja dla uczniów naszej szkoły, którzy w 2022 roku będą mogli wyjechać do Irlandii na 3 tygodniowe praktyki w ramach projektu „Nowoczesna edukacja krokiem do Europy” finansowanego z programu POWER a realizowanego na zasadach Erasmus +.

Czytaj więcej: Rekrutacja grupy gastronomicznej

Nowy projekt praktyk zagranicznych

FE POWER poziom pl 1 rgb

Rusza nowy projekt praktyk zagranicznych!
„Nowoczesna edukacja krokiem do Europy”


Z przyjemnością informujemy, że kolejna grupa uczniów naszej szkoły (aż 48 osób!) w 2022 roku będzie mogła wyjechać do Irlandii na 3 tygodniowe praktyki w ramach projektu „Nowoczesna edukacja krokiem do Europy” finansowanego z programu POWER a realizowanego na zasadach Erasmus +.

Czytaj więcej: Nowy projekt praktyk zagranicznych

Pokaz mody dawnej

pok1W dniu 20 września 2020 roku odbył się w Zamku w Krasiczynie Festiwal na Styku Kultur (III Edycja) promujący dziedzictwo kulturowe naszego regionu. Jedna z wielu atrakcji festiwalu był pokaz mody dawnej przygotowany przez uczniów i pedagogów naszej szkoły.

Czytaj więcej: Pokaz mody dawnej

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu