Zapraszamy do obejrzenia filmów o szkole:

 

 

Spotkanie ze Słowackim

XI Kwietniowe Spotkania z Juliuszem Słowackim12 kwietnia 2018 roku, w I Liceum Ogólnokształcącym w Przemyślu, odbyły się XI Kwietniowe Spotkania z Juliuszem Słowackim. Na spotkanie z wieszczem, które adresowane było do uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa podkarpackiego, udała się reprezentacja ZSU-HiG w Przemyślu. Należy podkreślić, że uczniowie naszej szkoły wykazali się dużą wiedzą, umiejętnościami i talentem.

Czytaj więcej: Spotkanie ze Słowackim

Wycieczka do Warszawy

Wycieczka do WarszawyDnia 15 marca 2018r. klasa III Tżg i część młodzieży naszej szkoły pod opieką Pani Renaty Gaworeckiej i Pani Alicji Radochońskiej wybrała się na wycieczkę do Warszawy. Wycieczka rozpoczęła się o godzinie 5.30 w piękny choć zimny poranek. Na szczęście nasza kochana Pani Gaworecka zadbała o to abyśmy mieli wygodny i ciepły przejazd autokarem. Około godziny 12.00 dotarliśmy do Warszawy i rozpoczęliśmy zwiedzanie Starówki.

Czytaj więcej: Wycieczka do Warszawy

Szkło, plastik, elektrośmieci

Szkło, plastik, elektrośmieci21-go marca, w pierwszym dniu wiosny, w Rynku naszego miasta odbyła się coroczna edukacyjna akcja – happening: „ Zamieniamy makulaturę, szkło, plastiki i elektrośmieci na witaminki dla młodzieży i dzieci”. Zimowa aura nie odstraszyła organizatorów, członków Towarzystwa Przyjaciół Przemyśla i Regionu, jak i młodzieży szkolnej i mieszkańców miasta.

Czytaj więcej: Szkło, plastik, elektrośmieci

Dzień Żołnierzy Wyklętych

P3onieważ żyli prawem wilka…

1 marca 2018 roku w naszej szkole obchodziliśmy Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Odbyła się uroczysta akademia, w trakcie której przypomniano najważniejsze fakty związane z historią antykomunistycznego niepodległościowego podziemia.

Czytaj więcej: Dzień Żołnierzy Wyklętych

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu