Zapraszamy do obejrzenia filmów o szkole.

Zapoznaj się z naszą ofertą zawodów i profili:

Oferta zawodów i profiliOferta zawodów i profili  Oferta zawodów i profiliOferta zawodów i profiliOferta zawodów i profiliOferta zawodów i profili

 

 

 

Święto Armii Krajowej

Święto Armii Krajowej14 lutego 1942 roku Związek Walki Zbrojnej decyzją Naczelnego Wodza Sił Zbrojnych został przekształcony w Armię Krajową.
17 lutego w naszej szkole, z udziałem zaproszonych gości, odbyły się uroczystości upamiętniające to wydarzenie.

Czytaj więcej: Święto Armii Krajowej

Mistrz Ortografii

Mistrz Ortografii ZSU-HiG21 lutego z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego, odbyło się w naszej szkole dyktando o tytuł Mistrza Ortografii ZSU-HiG w roku szkolnym 2019/2020. W konkursowe szranki stanęło 18 uczestników.

Czytaj więcej: Mistrz Ortografii

Jasełka

JasełkaDnia 20 grudnia 2019r w naszej szkole Szkolne Koło Caritas przygotowało Jasełka, których tematem przewodnim było Powstanie świata oraz Narodzenie Jezusa. W przygotowaniu całej uroczystości brali udział głównie Wolontariusze SKC, ale również i inni uczniowie z różnych klas.

Czytaj więcej: Jasełka

Spotkanie z Seniorami

Wigilia dla mieszkańców PrzemyślaDnia 9 stycznia 2020r Szkolne Koło Caritas wspólnie z opiekunami zostało zaproszone do Domu Seniora przy ul Popiełuszki na spotkanie opłatkowe. Podczas uroczystości Wolontariusze zaprezentowali Jasełka i wspólnie z Seniorami śpiewali kolędy, dzielili się opłatkiem i składali sobie noworoczne życzenia.

Czytaj więcej: Spotkanie z Seniorami

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu