Zapraszamy do obejrzenia filmów o szkole.

Zapoznaj się z naszą ofertą zawodów i profili:

Oferta zawodów i profiliOferta zawodów i profili  Oferta zawodów i profiliOferta zawodów i profiliOferta zawodów i profiliOferta zawodów i profili

 

 

 

Konkurs języka angielskiego

20191217 094236 W dniu 17.12.2019r. dziewięć osób, uczniów z klas pierwszych, wzięło udział w multimedialnym konkursie z języka angielskiego. Konkurs sprawdzał wiedzę uczniów o krajach anglojęzycznych takich jak Australia, Irlandia, Stany Zjednoczone oraz Wielka Brytania. Uczniowie wybierali państwo o którym chcieli pogłębić swoją wiedzę. Następnie otrzymali na platformę edukacyjną Librus opracowane przez anglistów z naszej szkoły lekcje.

Czytaj więcej: Konkurs języka angielskiego

Szlachetna Paczka

SZLACHETNA PACZKA Kochani Darczyńcy!!
Kolejna akcja SZLACHETNA PACZKA realizowana w naszej szkole już za nami. Jak zwykle razem ofiarowaliśmy rodzinie Pani Heleny serce!
Dziękujemy Samorządowi Uczniowskiemu za organizację wydarzenia, dowcipny sposób przeprowadzenia zbiórki, poświęcony czas oraz zaangażowanie w przygotowanie paczki. Celem naszych działań był zakup trafionych prezentów, które nie były banalnym podarkiem, ale spełnieniem potrzeb wybranej przez nas rodziny.

Czytaj więcej: Szlachetna Paczka

Konkurs Pamiętnik Nauczyciela

Konkurs Pamiętnik NauczycielaPani Bernardyna Banaś zdobyła I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Pamiętnik nauczyciela. Blaski i cienie autorytetu nauczyciela”, zorganizowanym przez Uczelnię Państwową im. Jana Grodka w Sanoku oraz Uniwersytet Rzeszowski. Konkurs odbywał się pod patronatem: Podkarpackiego Kuratora Oświaty, Marszałka Województwa Podkarpackiego, Prezydenta Miasta Rzeszowa, Burmistrza Miasta Sanoka i Gazety Wyborczej.

Czytaj więcej: Konkurs Pamiętnik Nauczyciela

ZŁOTY MEDAL

ZŁOTY MEDAL W dniu 23 listopada br. w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu odbył się XIV Memoriał Bogusława Dziury w strzelectwie sportowym. Memoriał Bogusława Dziury to największe zawody strzeleckie w konkurencjach olimpijskich w województwie podkarpackim. W tym roku w zawodach wystartowało łącznie 191 osób. Wśród startujących byli także zawodnicy Bogusława Dziury, którzy z różnych stron Polski, a nawet z Norwegii przyjechali specjalnie na te zawody, by uczcić pamięć wybitnego trenera. Nie zabrakło także reprezentanta naszej szkoły.

Czytaj więcej: ZŁOTY MEDAL

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu