Zapraszamy do obejrzenia filmów o szkole.

 

 

 

Mistrz Ortografii

IMG 3588

16 listopada, z inicjatywy pani Bernardyny Banaś, zorganizowano kolejną edycję szkolnego dyktanda o tytuł Mistrza Ortografii Zespołu Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu.
W konkursowe szranki stanęło 15 uczniów naszej szkoły. Wszystkich pokonała i tytuł MISTRZA ORTOGRAFII ZSU-HiG w roku szkolnym 2015/2016 zdobyła Dominika Rywak. Z kolei WICEMISTRZEM została Anna Amarowicz. Tegoroczne hasło przewodnie dyktanda brzmiało ,,Bolesław Prus i jego powieśćˮ. Gratulujemy!!!

Wyróżnienie w Konkursie

20151130 095821

30 listopada w Przemyskiej Bibliotece Publicznej, odbyło się podsumowanie KONKURSU NA PREZENTACJĘ MULTIMEDIALNĄ. W konkursie "Bolesław Prus – dziennikarz, pisarz, społecznik" wzięły udział uczennice klasy 2 tfr: Kinga Boryło, Bernadetta Fedyk, Adrianna Popkiewicz i Wiktoria Wolańska.

Czytaj więcej: Wyróżnienie w Konkursie

Blog biblioteka

Na stronie szkoły pojawił się nowy link (biblioteka ZSUHiG) bloga czytelniczego. Szczegóły w postach.
Zapraszamy do odwiedzenia nas: http://bibliotekazsuhig.blogspot.com/

Wycieczka do Arłamowa.

9

22 października 2015r. uczniowie kl 1 Tht/gr. hotelarska wraz z opiekunami wyjechali na wycieczkę edukacyjną do słynnego w Polsce (i nie tylko), niezwykłego Hotelu **** Arłamów. Uczestnicy wycieczki  zapoznali się ze strukturą obiektu, zwiedzali i poznawali miejsca o różnym przeznaczeniu: hall recepcyjny z lobby barem, patio, dwie restauracje, kawiarnię, kompleks SPA, rekreacyjno – sportowy, ujeżdżalnię oraz rezydencję ze słynnym pokojem, w którym przebywał internowany Lech Wałęsa.

Czytaj więcej: Wycieczka do Arłamowa.

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu