Zapraszamy do obejrzenia filmów o szkole.

 

 

 

Wielka Gra z Bolesławem Prusem

IMG 3478

22 października 2015 roku w ZSU-HiG odbyła się kolejna edycja konkursu Wielka Gra. Bolesław Prus, życie i twórczość. Swoją obecnością zebranych zaszczycił Pan Dyrektor Andrzej Olejnik. W międzyszkolnej rywalizacji  wzięło udział pięcioro uczestników, w tym dwoje uczniów z Zespołu Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących. Wszyscy wykazali się zarówno wysokim poziomem wiedzy o pisarzu, jego dziełach jak i epoce, w której żył i tworzył. 

Czytaj więcej: Wielka Gra z Bolesławem Prusem

Zwiedzamy Przemyśl

 Z PRZEWODNIKIEM NIEMIECKOJĘZYCZNYM

DSC 0703Dnia 30 października uczniowie klasy III THT wraz z opiekunkami panią Moniką Sidor i panią Magdaleną Śmigielską udali się na wycieczkę, celem której było zwiedzanie zabytków miasta Przemyśla.

Czytaj więcej: Zwiedzamy Przemyśl

Pasowanie na ucznia

2 października w naszej szkole odbyło się pasowanie uczniów z sześciu klas pierwszych.

 

bh6 2dg 2

Czytaj więcej: Pasowanie na ucznia

Akademia EDJO

IMG 9300

W dniu 25.09.2015 odbyła się akademia z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych, na której zaprezentowane były filmiki promujące profile zawodowe w naszej szkole. Uczniowie przedstawili w języku angielskim następujące zawody: technik usług fryzjerskich, technik żywienia i usług gastronomicznych, fototechnik. Dodatkową atrakcją były dwa skecze przedstawione przez uczniów klasy 3TŻG: Wojtka Pikłowskiego, Pawła Muszkieta, Mateusza Inglota.

Czytaj więcej: Akademia EDJO

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu