Zapraszamy do obejrzenia filmów o szkole:

 

 

Konkurs kolęd i pastorałek

Konkurs kolęd i pastorałek13 stycznia w kościele na Lipowicy odbyły się przesłuchania do konkursu pt. „Bosco kolędować Jezusowi”, w którym wzięła udział uczennica z naszej szkoły – Albina Motylewicz. Otrzymała ona nominację do udziału w gali wręczenia nagród, odbywającej się następnego dnia. Miło nam poinformować o zdobyciu II miejsca przez Albinę. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Orszak Trzech Króli

Orszak Trzech Króli6 stycznia, jak co roku, przez przemyski rynek przeszedł wieki orszak Trzech Króli. Poprowadzony przez betlejemską gwiazdę, dotarł do Świętej Rodziny. Nie odbyłoby się to wszystko, gdyby nie pomoc niesiona przez członków przemyskiego Caritasu.

Czytaj więcej: Orszak Trzech Króli

Wigilia dla ubogich

Wigilia dla ubogich23 grudnia w przemyskiej hali sportowej została zorganizowana wigilia dla osób ubogich oraz samotnych z naszego miasta. Przy organizacji pomagali wolontariusze Caritasu. Przed rozpoczęciem wieczerzy, została odprawiona msza święta przez metropolitę przemyskiego, abp. Adama Szala.

Czytaj więcej: Wigilia dla ubogich

W TVP I NBP

W TVP I NBPJuż po raz drugi odwiedziliśmy siedzibę TVP w Rzeszowie. W wycieczce wzięły udział kl. I TFM, I TZH, I TFR oraz III TFR pod opieką nauczycieli przedsiębiorczości i reklamy, tj. p. D. Bijan oraz p. D. Duniewicz-Kufel. Uczniowie mieli okazję zobaczyć, jak wygląda archiwum telewizji, studio reżyserskie, studio nagrań, biuro reklamy.

Czytaj więcej: W TVP I NBP

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu