Zapraszamy do obejrzenia filmów o szkole:

 

 

Orszak Trzech Króli

Orszak Trzech Króli6 stycznia, jak co roku, przez przemyski rynek przeszedł wieki orszak Trzech Króli. Poprowadzony przez betlejemską gwiazdę, dotarł do Świętej Rodziny. Nie odbyłoby się to wszystko, gdyby nie pomoc niesiona przez członków przemyskiego Caritasu.

Czytaj więcej: Orszak Trzech Króli

Wigilia dla ubogich

Wigilia dla ubogich23 grudnia w przemyskiej hali sportowej została zorganizowana wigilia dla osób ubogich oraz samotnych z naszego miasta. Przy organizacji pomagali wolontariusze Caritasu. Przed rozpoczęciem wieczerzy, została odprawiona msza święta przez metropolitę przemyskiego, abp. Adama Szala.

Czytaj więcej: Wigilia dla ubogich

W TVP I NBP

W TVP I NBPJuż po raz drugi odwiedziliśmy siedzibę TVP w Rzeszowie. W wycieczce wzięły udział kl. I TFM, I TZH, I TFR oraz III TFR pod opieką nauczycieli przedsiębiorczości i reklamy, tj. p. D. Bijan oraz p. D. Duniewicz-Kufel. Uczniowie mieli okazję zobaczyć, jak wygląda archiwum telewizji, studio reżyserskie, studio nagrań, biuro reklamy.

Czytaj więcej: W TVP I NBP

Turniej quizspotter

Turniej quizspotterW dniu 5 stycznia 2018 roku w Rzeszowie w Urzędzie Marszałkowskim odbyło się Podkarpackie Forum Edukacji Zawodowej pod patronatem Marszałka województwa podkarpackiego i Podkarpackiego Kuratora Oświaty. Wzięli w nim udział nauczyciele i uczniowie kilkudziesięciu podkarpackich szkół zawodowych.

Czytaj więcej: Turniej quizspotter

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu