Zapraszamy do obejrzenia filmów o szkole.

Zapoznaj się z naszą ofertą zawodów i profili:

Oferta zawodów i profiliOferta zawodów i profili  Oferta zawodów i profiliOferta zawodów i profiliOferta zawodów i profiliOferta zawodów i profili

 

 

 

Szlachetna Paczka

spSamorząd Uczniowski i wolontariusze ZSU-HiG w Przemyślu mają zaszczyt zaprosić do włączenia się w wspaniałą akcję SZLACHETNA PACZKA. W dniach 5 i 6 grudnia 2019 roku, na terenie szkoły będą przeprowadzone: zbiórka funduszy i kiermasz ciast na rzecz Pani Heleny z rodziną. Najważniejsze potrzeby to: pościel,  żywność, środki czystości, odzież.

Targi pracy

3W czwartek 14 listopada br. w hali sportowej Medyczno-Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Przemyślu odbyły się targi pracy „ Edukacja – Praca – Kariera”. Wydarzenie zorganizowała Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu. Jak co roku, nie mogło tam zabraknąć przedstawicieli naszej szkoły, którzy godnie nas reprezentowali.
Podczas targów istniała możliwość zapoznania się z ofertami pracy i szkoleń a także ofertą edukacyjną poszczególnych szkół ponadpodstawowych.

Czytaj więcej: Targi pracy

Wizyta w Spółdzielni Socjalnej

2WIZYTA STUDYJNA  w Spółdzielni Socjalnej5 października 2019 r. uczniowie klas 2ZG, 3FM, 3FMp, 3TR, 3ZH pod opieką nauczycielek; p.Doroty Bijan i p.Agnieszki Kowalczyk odbyli WIZYTĘ STUDYJNĄ w Spółdzielni Socjalnej „Zioła Siedleckie”- w ramach Tygodnia Przedsiębiorczości 2019r. Wyjazd do Siedlec w całości był sponsorowany w ramach projektu „Nawigator - kompleksowy program wspierania rozwoju ekonomii społecznej" Młodzież zwiedziła w/w spółdzielnię, przyglądała się pracy pracowników spółdzielni, którzy wypiekali świąteczne ciastka piernikowe służące jako gadżet reklamowy dla warszawskich hoteli.

Czytaj więcej: Wizyta w Spółdzielni Socjalnej

Peter Black

20191105 115547W dniu 5.11.2019 uczniowie klas drugich i pierwszych obejrzeli przedstawienie teatralne w języku angielskim „Peter Black” wystawiane przez Centrum Teatralne z Krakowa. Spektakl przedstawiał historię młodego mężczyzny, który w jednej chwili stracił wszystko. Nie poddaje się jednak, mierząc się z różnymi sytuacjami, przekonuje się co w życiu jest naprawdę wartościowe.

Czytaj więcej: Peter Black

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu