Zapraszamy do obejrzenia filmów o szkole.

 

 

 

Akademia EDJO

IMG 9300

W dniu 25.09.2015 odbyła się akademia z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych, na której zaprezentowane były filmiki promujące profile zawodowe w naszej szkole. Uczniowie przedstawili w języku angielskim następujące zawody: technik usług fryzjerskich, technik żywienia i usług gastronomicznych, fototechnik. Dodatkową atrakcją były dwa skecze przedstawione przez uczniów klasy 3TŻG: Wojtka Pikłowskiego, Pawła Muszkieta, Mateusza Inglota.

Czytaj więcej: Akademia EDJO

Pogórze Przemyskie - Arłamów

IMG 1484wspolnyCiekawy i urozmaicony teren podgórski leżący na skraju południowo-wschodniej Polski. Na terenie Pogórza Przemyskiego w miejscowości Arłamów w latach 70-tych powstał Ośrodek Wypoczynkowy Urzędu Rady Ministrów, tutaj odbywały się słynne polowania dla elity  partyjno-rządowej. Przed laty królowała tam wielka polityka, dziś młodzież z klasy II TŻG  pod kierownictwem Beaty Pokorny i Lidii Jedlińskiej zwiedzały luksusowy hotel **** wśród wzgórz i lasów.

 

Czytaj więcej: Pogórze Przemyskie - Arłamów

Współpraca z CKiN Zamek

Współpraca z Centrum Kultury i Nauki Zamek w Przemyślu  
 
Miło nam poinformować, że ZESPÓŁ SZKÓŁ USŁUGOWO-HOTELARSKICH I GASTRONOMICZNYCH zawarł kolejny raz umowę partnerską na rzecz współpracy przy realizacji projektu EDEN SZTUKI Od juniora do seniora z  PRZEMYSKIM CENTRUM KULTURY I NAUKI ZAMEK, którego celem jest wspólne działanie na rzecz przygotowania i realizacji w/w projektu.  

Czytaj więcej: Współpraca z CKiN Zamek

Europejski Dzień Języków

20150925 123742

Rok 2001 został ogłoszony przez Radę Europy Europejskim Rokiem Języków. Od tej chwili co roku 26 września obchodzi się Europejski Dzień zyków w 47 krajach członkowskich Rady Europy.

Celem Europejskiego Dnia Języków jest świętowanie językowej różnorodności w Europie i propagowanie wśród obywateli znajomości większej liczby języków.

Czytaj więcej: Europejski Dzień Języków

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu