Zapraszamy do obejrzenia filmów o szkole.

Zapoznaj się z naszą ofertą zawodów i profili:

Oferta zawodów i profiliOferta zawodów i profili  Oferta zawodów i profiliOferta zawodów i profiliOferta zawodów i profiliOferta zawodów i profili

 

 

 

Sukcesy młodych literatów

W ,,Gazecie Przemyskiejˮ opublikowano artykuł ,, Nie tylko maturaˮ, w którym zaprezentowano osiągnięcia literackie tegorocznych absolwentów technikum hotelarskiego.

Czytaj więcej: Sukcesy młodych literatów

Spotkania ze Słowackim

VIII Kwietniowe Spotkania z Juliuszem Słowackim


17 IV 2015 r. w I LO w Przemyślu uczestniczyliśmy w VIII Kwietniowych Spotkaniach z Juliuszem Słowackim, na które złożyły się konkursy: recytatorski, wiedzy o życiu i twórczości poety, plastyczny oraz na prezentację multimedialną. Wszystkie adresowane były do uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa podkarpackiego. Do konkursu przygotowała nas pani Bernardyna Banaś.

Czytaj więcej: Spotkania ze Słowackim

Konkurs poezji

Konkurs Wiersze Kazimierza Lindy moją inspiracją


IMG 79169 kwietnia 2015 r. w naszej szkole odbył się finał konkursu Wiersze Kazimierza Lindy moją inspiracją. Konkurs połączony ze spotkaniem autorskim zorganizowała pani Bernardyna Banaś. Prace uczestników zostały ocenione przez panią Agatę Hemon z Centrum Kulturalnego w Przemyślu i pana Sebastiana Jasińskiego, redaktora naczelnego ,,Gazety Przemyskiejˮ.

Czytaj więcej: Konkurs poezji

W teatrze Maska

WYSTĘP W TEATRZE „MASKA” W RZESZOWIE

IMG 400213.04.2015 niemieckojęzyczna grupa teatralna „Versuchskaninchen” wzięła udział w finale XVI Festiwalu Szkolnych Teatrów Obcojęzycznych, który odbył się w Rzeszowie w teatrze „Maska”. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali sztukę w języku niemieckim pt. „Karolinas Weihnachten”. Uczestnicy festiwalu prezentowali sztuki w językach: niemieckim, angielskim i hiszpańskim.

Czytaj więcej: W teatrze Maska

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu