Zapraszamy do obejrzenia filmów o szkole:

 

 

Turniej quizspotter

Turniej quizspotterW dniu 5 stycznia 2018 roku w Rzeszowie w Urzędzie Marszałkowskim odbyło się Podkarpackie Forum Edukacji Zawodowej pod patronatem Marszałka województwa podkarpackiego i Podkarpackiego Kuratora Oświaty. Wzięli w nim udział nauczyciele i uczniowie kilkudziesięciu podkarpackich szkół zawodowych.

Czytaj więcej: Turniej quizspotter

Międzynarodowy Dzień Pamięci

Uczniowie klasy 3tfr : Andrzej Fedczak, Brunon Rajtmajer oraz Patryk Błahuciak wzięli udział w konkursie w związku z obchodami X Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holocaustu na Podkarpaciu. Przygotowali film dotyczący materialnych i niematerialnych śladów ludności żydowskiej w Przemyślu.

Czytaj więcej: Międzynarodowy Dzień Pamięci

Szlachetna paczka

Szlachetna paczkaChociaż za oknami brak śniegu, nastrój świąteczny zagościł w Zespole Szkół Usługowo - Hotelarskich i Gastronomicznych. 6-go grudnia panował u nas szczególny klimat, gdyż - zgodnie z tradycją - gościliśmy orszak świętego Mikołaja. Dotarł on do szkoły z workiem pełnym słodkości a nasi uczniowie przyjęli go bardzo entuzjastycznie. Dla każdej klasy znalazły się słodkości, które osobiście wręczał Mikołaj. Było dużo radości i uśmiechów.

Czytaj więcej: Szlachetna paczka

Konkurs fotograficzny

4W dniu 11.12.2017  w siedzibie Nadleśnictwa Krasiczyn w Przemyślu odbyło się wręczenie nagród zwycięzcom konkursu fotograficznego, pt. „Jesień w lasach nadleśnictwa”. Miło nam poinformować o zdobyciu I miejsca przez naszą uczennicę Albinę Motylewicz. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Czytaj więcej: Konkurs fotograficzny

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu