Zapraszamy do obejrzenia filmów o szkole.

Zapoznaj się z naszą ofertą zawodów i profili:

Oferta zawodów i profiliOferta zawodów i profili  Oferta zawodów i profiliOferta zawodów i profiliOferta zawodów i profiliOferta zawodów i profili

 

 

 

Akademia Prawa i Bezpieczeństwa

IMG 7753W dniu 26 marca 2015 r. uczniowie klas II technikum uczestniczyli w inauguracji zajęć Podkarpackiej Młodzieżowej Akademii Prawa i Bezpieczeństwa w siedzibie Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Rzeszowie. Wykład dla słuchaczy wygłosił Pan prof. dr hab. Zbigniew Ćwiąkalski( Kierownik Katedry Prawa Karnego, b. minister sprawiedliwości). Inaugurację zajęć Akademii połączono z II. Podkarpackim Młodzieżowym Świętem Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Czytaj więcej: Akademia Prawa i Bezpieczeństwa

Sukces teatralny

SUKCES

NIEMIECKOJĘZYCZNEJ GRUPY TEATRALNEJ „ VERSUCHSKANINCHEN”

DSC 0078gwin 800x533Uczniowie naszej szkoły zadebiutowali w Przeglądzie Teatrów  Obcojęzycznych, w ramach którego wystawili sztukę teatralną w języku niemieckim pt. „Karolinas Weihnachten”. Mimo jeszcze niewielkiego doświadczenia  w tej dziedzinie nasi aktorzy osiągnęli już swój pierwszy sukces, ponieważ zakwalifikowali się do finału konkursu, który odbędzie się 13.04.2015 w teatrze „Maska” w Rzeszowie. Honorowy patronat nad imprezą przejęli Prezydent Miasta Rzeszowa oraz Marszałek Województwa Podkarpackiego.

Czytaj więcej: Sukces teatralny

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu