Zapraszamy do obejrzenia filmów o szkole.

 

 

 

Wybory do SU

W dniach 1-2 października w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie swoją kandydaturę mogli składać w postaci karty zgłoszenia zawierającej podpisy uczniów popierających ich udział w Samorządzie Uczniowskim.
Każdy z uczniów naszej szkoły miał możliwość oddania głosu na swojego kandydata.

Czytaj więcej: Wybory do SU

Akcja ekologiczna

Akcja ekologiczna18-go września młodzież naszej szkoły po raz kolejny wzięła udział w corocznej akcji ekologicznej „Na pożegnanie lata zamieniamy makulaturę, szkło, plastiki i elektrośmieci na witaminy dla młodzieży i dzieci”. Happening odbył się w Rynku Starego Miasta.

Czytaj więcej: Akcja ekologiczna

Europejski Dzień Języków Obcych 2019

FullSizeR1Z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych przeprowadzono w naszej szkole cykl lekcji z języka angielskiego i niemieckiego rozwijającego w uczniach ogólną świadomość kulturową. Dzięki tym zajęciom uczniowie mogli zdobyć informacje o stolicach państw anglo i niemieckojęzycznych. Do przekazania tej wiedzy wykorzystane były filmy edukacyjne, prezentacje, pogadanki oraz zajęcia opracowane specjalnie z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych. Przykładem może być lekcja z wykorzystaniem metody TIK; dzięki której uczniowie mogli połączyć znajomość stosowania aplikacji do czytania kodów QR z ogólną wiedzą językową.
Z okazji tego dnia udekorowaliśmy szkołę plakatami i napisami informującymi o tym święcie języków obcych.

Targi Audio-Video

Targi Audio-VideoW ramach projektu „Praktyka w Irlandii drogą do sukcesu zawodowego, w dniach 23-24 maja 16 uczniów naszej szkoły po raz trzeci, wzięło udział w XXII Targach Sprzętu Fotograficznego Filmowego, Audio-Video oraz Technologii Multimedialnych w Łodzi. To prawdziwa gratka dla naszej młodzieży oraz dziennikarzy, blogerów i pasjonatów piszących i zajmujących się fotografią, filmowaniem oraz nowymi technologiami wykorzystywanymi przy obróbce zdjęć i obrazu.

Czytaj więcej: Targi Audio-Video

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu