Zapraszamy do obejrzenia filmów o szkole:

 

 

VIII Konkurs Fryzjerski

5Dnia 13 grudnia 2017 roku odbył się w Naszej Szkole VIII Konkurs Fryzjerski pt. „Inspiracje Fryzjerskie”. W konkursie wzięło udział 14 uczniów z klas 1-3.

Czytaj więcej: VIII Konkurs Fryzjerski

Multimedialny konkurs języka angielskiego

20171208 092133W dniu 8.12.2017r. osiemnaście uczennic i uczniów naszej szkoły wzięło udział w multimedialnym konkursie z języka angielskiego. Konkurs sprawdzał wiedzę uczniów o krajach anglojęzycznych takich jak Australia, Irlandia, Stany Zjednoczone oraz Wielka Brytania. Uczniowie wybierali państwo, o którym chcieli pogłębić swoją wiedzę. Następnie otrzymali na platformę edukacyjną Librus opracowane przez anglistów z naszej szkoły lekcje.

Czytaj więcej: Multimedialny konkurs języka angielskiego

Spotkanie z policją

Policja

Dnia 17 listopada w naszej szkole odbyło się spotkanie rodziców uczniów klas pierwszych z Panią aspirant Małgorzatą Czechowską. Poruszane były tematy dotyczące tego, jak poznać, że dziecko przyjmuje substancje psychoaktywne i w jaki sposób próbuje to ukryć. Rodzice mieli okazję pooglądać prezentację przygotowaną przez Panią policjant, a także zobaczyć i dotknąć niepozornie wyglądające przedmioty, które pomagają młodzieży zamaskować przed opiekunami przyjmowanie różnego rodzaju substancji.

Czytaj więcej: Spotkanie z policją

Warsztaty kulinarne

POWER UE poziom logo

 

W listopadzie uczestnicy grupy gastronomicznej biorący udział w projekcie „Moje doświadczenie dziś moim atutem w przyszłości” wzięli udział w nietypowym wydarzeniu. W ramach przygotowania językowo-kulturowego uczniowie zapoznali się z popularnymi irlandzkimi potrawami, następnie wybrali dwa, które zdecydowali się wykonać własnoręcznie i na dodatek w obecności szkolnej ekipy filmowej!

Czytaj więcej: Warsztaty kulinarne

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu