Zapraszamy do obejrzenia filmów o szkole:

 

 

Mistrz ortografii

1Co roku w Katowicach odbywa się ogólnopolski konkurs, który dla użytkowników języka polskiego ma ogromną wagę, ponieważ wyłania mistrza ortografii. Odmianą tego konkursu dla uczniów naszej szkoły jest formuła Mistrz Ortografii ZSU-HiG. Tegoroczna VII edycja dyktanda odbyła się pod hasłem "RENDEZ-VOUS".

Czytaj więcej: Mistrz ortografii

Sukces w Jarosławiu

Sukces w Jarosławiu6 listopada w Miejskim Ośrodku Kultury w Jarosławiu odbyły się przesłuchania piosenek patriotycznych i legionowych w konkursie pt. „Serce w plecaku”. Dwie uczennice z naszej szkoły, które w nim uczestniczyły, zostały zakwalifikowane do udziału w koncercie galowym, który odbył się 10 listopada. Wtedy też zostały ogłoszone wyniki konkursu.

Czytaj więcej: Sukces w Jarosławiu

Wywiad

POWER UE poziom logo

 

P1010972Niedawno w naszej szkole gościł reporter Radia Rzeszów. Spotkał się z kilkoma uczniami i nauczycielkami by porozmawiać o praktykach zagranicznych i tegorocznym wyjeździe do Irlandii. Zainteresowanie tematem pojawiło się po publikacji artykułu na temat projektu „Moje doświadczenie dziś moim atutem w przyszłości” w lokalnej prasie. Rozmowa przebiegała w bardzo przyjaznej i luźnej atmosferze.

Czytaj więcej: Wywiad

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu