Zapraszamy do obejrzenia filmów o szkole.

Zapoznaj się z naszą ofertą zawodów i profili:

Oferta zawodów i profiliOferta zawodów i profili  Oferta zawodów i profiliOferta zawodów i profiliOferta zawodów i profiliOferta zawodów i profili

 

 

 

Dni Otwarte Narodowego Banku Polskiego

IMG 20190927 12545827 września 2019r. uczniowie z klas 2Tht, 2Tżg, 2Tfr, pod opieką pań Doroty Bijan i Agnieszki Cieślik, uczestniczyli w wycieczce dydaktycznej do Rzeszowa. Okazją ku temu były Dni Otwarte Narodowego Banku Polskiego, pod hasłem „Wspólnie świętujemy 100 lat złotego”.

Czytaj więcej: Dni Otwarte Narodowego Banku Polskiego

Festiwal Na Styku Kultur

Festiwal Na Styku Kultur29 września 2019 roku obyła się w zamku w Krasiczynie II edycja Festiwalu na Styku Kultur, promującego dziedzictwo kulturowe naszego regionu. Jedną z atrakcji wydarzenia był pokaz mody dawnej przygotowany przez uczniów i pedagogów z Zespołu Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu,

Czytaj więcej: Festiwal Na Styku Kultur

ŚWIATOWY DZIEŃ TURYSTYKI 20019

ŚWIATOWY DZIEŃ TURYSTYKI 2001927 września 2019 obchodziliśmy Światowy Dzień Turystyki. Tegoroczna trzydziesta edycja odbyła się pod hasłem "Świętując różnorodność". Uczniowie klas turystyczno – hotelarskich tradycyjnie wyruszyli na rajd po szlakach Pogórza Przemyskiego zakończony ogniskiem pod Kopcem Tatarskim.

 

Czytaj więcej: ŚWIATOWY DZIEŃ TURYSTYKI 20019

Wybory do SU

W dniach 1-2 października w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie swoją kandydaturę mogli składać w postaci karty zgłoszenia zawierającej podpisy uczniów popierających ich udział w Samorządzie Uczniowskim.
Każdy z uczniów naszej szkoły miał możliwość oddania głosu na swojego kandydata.

Czytaj więcej: Wybory do SU

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu