Zapraszamy do obejrzenia filmów o szkole.

 

 

 

Sprzątanie świata

1W dniu 20 września 2019 młodzież naszej szkoły przyłączyła się do akcji „Sprzątanie świata Polska 2019”. Temat tegorocznej edycji to „Nie śmiecimy – sprzątamy – zmieniamy”.
Uczniowie z klas 4TZG, 2TZG, 2THT, 1fr, 1ht wraz z nauczycielami biologii i geografii posprzątali teren szkoły oraz sąsiadujące ulice. Z przykrością zauważyliśmy, że śmieci było naprawdę dużo.

Czytaj więcej: Sprzątanie świata

POWERGEDON 2019

POWERGEDON 2019Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji zaprosiła przedstawicieli Zespołu Projektowego z ZSU-HiG do udziału w III edycji wydarzenia pn. POWERGEDON, które odbyło się w dniach 3-5 czerwca 2019 r. w Pałacu i Folwarku w Łochowie k. Warszawy. Nauczyciele godnie i wytrwale reprezentowali szkołę w konferencji nt. „Innowacje społeczne i współpraca międzynarodowa w edukacji”, prowadzonej przez Pana Marka Zająca oraz w Olimpiadzie POWERGEDON czyli zmaganiach sportowych drużyn.

Czytaj więcej: POWERGEDON 2019

Reminiscencje mijającego roku szkolnego

Reminiscencje mijającego roku szkolnegoZbliżamy się do końca roku szkolnego 2018/2019. Jedni przyjmą ten fakt z radością, inni z ulgą, jeszcze inni z nostalgią. Należy podkreślić, że kończący się rok szkolny był czasem wytężonej nauki, kształtowania osobowości, zdobywania umiejętności i rozwoju talentu. Swoje uzdolnienia uczniowie zaprezentowali w konkursach powiatowych, regionalnych, wojewódzkich i ogólnopolskich. Część z nich zwieńczona została sukcesami. Szczególną aktywnością i osiągnięciami wyróżnili się:

Czytaj więcej: Reminiscencje mijającego roku szkolnego

Wystawa obrazów Martyny Mazur

Wystawa obrazów Martyny Mazur16 maja 2019 roku, podczas Dnia Otwartego, pracownia D 25 zamieniła się w galerię obrazów. Na wystawie można było podziwiać prace plastyczne Martyny Mazur z klasy 1 tfr. Autorka zaprezentowała pejzaże inspirowane poezją, portrety oraz grafikę.

Czytaj więcej: Wystawa obrazów Martyny Mazur

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu