Zapraszamy do obejrzenia filmów o szkole.

 

 

 

Słodkie pierniki

słodkie piernikiW sobotę, 27 października, na przemyskim Rynku odbyły się obchody z okazji 100-rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę oraz 100-lecia utworzenia Garnizonu Przemyśl. W uroczystości patriotyczne włączyła się również nasza szkoła.

Czytaj więcej: Słodkie pierniki

The Double-cross Dance

The Double-cross DanceW dniu 30.10.2018 po raz drugi gościliśmy w naszej szkole teatr Wild West z Krakowa. Aktorzy, Mike Marcinkowski z USA oraz Monika Krawczyk, zaprezentowali nam anglojęzyczny spektakl „The Double-cross Dance” .
Ta pełna humoru i jednocześnie pouczająca komedia przedstawiała historię pełnej meandrów przyjaźni nastolatków. Znajomość Jeremiego i Alex zostaje poddana poważnej próbie w chwili, kiedy muszą zmierzyć się z prawdą i przyznać do swoich uczuć oraz popełnionych błędów.

Czytaj więcej: The Double-cross Dance

Dzień Nauczyciela

12 października 2018 roku odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie z klas 3ZWF i 2FMP pod opieką pani Henryki Cichońskiej, w zabawny sposób przedstawili charakterystyczne rodzaje „szkolnych ziółek”. Tańcem, ludową piosenką i wierszem podziękowali nauczycielom za ich trud włożony w edukację i wychowanie.

Obejrzyj film o tej uroczystości.

100 potraw

1oo potraw28 września 2018 r. w Archiwum Państwowym w Przemyślu, odbyło się spotkanie pt. STULECIE NIEPODLEGŁOŚCI POD JABŁONIĄ, w którym uczestniczyła młodzież Zespołu Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu. Wydarzenie rozpoczęło się promocją albumu "Droga do niepodległej Rzeczypospolitej. Przemyskie epizody".

Czytaj więcej: 100 potraw

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu