Zapraszamy do obejrzenia filmów o szkole.

 

 

 

Wigilia dla ubogich

Wigilia dla ubogich23 grudnia w przemyskiej hali sportowej została zorganizowana wigilia dla osób ubogich oraz samotnych z naszego miasta. Przy organizacji pomagali wolontariusze Caritasu. Przed rozpoczęciem wieczerzy, została odprawiona msza święta przez metropolitę przemyskiego, abp. Adama Szala.

Czytaj więcej: Wigilia dla ubogich

W TVP I NBP

W TVP I NBPJuż po raz drugi odwiedziliśmy siedzibę TVP w Rzeszowie. W wycieczce wzięły udział kl. I TFM, I TZH, I TFR oraz III TFR pod opieką nauczycieli przedsiębiorczości i reklamy, tj. p. D. Bijan oraz p. D. Duniewicz-Kufel. Uczniowie mieli okazję zobaczyć, jak wygląda archiwum telewizji, studio reżyserskie, studio nagrań, biuro reklamy.

Czytaj więcej: W TVP I NBP

Turniej quizspotter

Turniej quizspotterW dniu 5 stycznia 2018 roku w Rzeszowie w Urzędzie Marszałkowskim odbyło się Podkarpackie Forum Edukacji Zawodowej pod patronatem Marszałka województwa podkarpackiego i Podkarpackiego Kuratora Oświaty. Wzięli w nim udział nauczyciele i uczniowie kilkudziesięciu podkarpackich szkół zawodowych.

Czytaj więcej: Turniej quizspotter

Międzynarodowy Dzień Pamięci

Uczniowie klasy 3tfr : Andrzej Fedczak, Brunon Rajtmajer oraz Patryk Błahuciak wzięli udział w konkursie w związku z obchodami X Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holocaustu na Podkarpaciu. Przygotowali film dotyczący materialnych i niematerialnych śladów ludności żydowskiej w Przemyślu.

Czytaj więcej: Międzynarodowy Dzień Pamięci

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu