Zapraszamy do obejrzenia filmów o szkole:

 

 

Dzień Żołnierzy Wyklętych - film

Do opublikowanego wcześniej artykułu Dzień Żołnierzy Wyklętych dołączamy filmik (zmontowany przez ucznia kl. 3 Frt Andrzeja Fedczaka) z zarejestrowaną akademią. W uroczystości uczestniczyły wybrane klasy; teraz wszyscy mają możliwość obejrzenia filmowej relacji z akademii. Zapraszamy do obejrzenia filmu.

 

Wycieczka w Pieniny

Wycieczka w PieninyW dniach 17 i 18 maja 2018 młodzież klasy 2TZG i 3TZG w ramach warsztatów biologicznych EKO- zorientowani uczestniczyli w wycieczce w Pieniny. Nasze spotkanie z Pieninami rozpoczęliśmy 17 maja od wejścia na Trzy Korony skąd podziwialiśmy panoramę gór, skalne urwiska i płynący w dole Dunajec. Zapoznaliśmy się z historią i walorami przyrodniczymi Pienińskiego Parku Narodowego.

Czytaj więcej: Wycieczka w Pieniny

Podsumowanie praktyk zagranicznych

12PODSUMOWANIE ZAGRANICZNYCH PRAKTYK ZAWODOWYCH kwietnia 2018r w Zespole Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu odbyło się uroczyste podsumowanie Projektu „Moje doświadczenie dziś moim atutem w przyszłości”. Realizowany od września 2016 do czerwca 2018 na zasadach Erasmus+, projekt w całości finansowany był ze środków programu PO WER. W uroczystości wzięli udział: przedstawiciele władz miasta i Wydziału Edukacji, dyrektorzy przemyskich szkół, osoby współpracujące przy realizacji projektu oraz dyrekcja, nauczyciele, uczniowie i rodzice ZSU-HiG.

Czytaj więcej: Podsumowanie praktyk zagranicznych

VII Podkarpacki Konkurs Pięknego Czytania

326 kwietnia 2018 roku, w sali kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie odbyła się uroczysta gala wręczania nagród laureatom VII Podkarpackiego Konkursu Pięknego Czytania. Laureatką III miejsca została uczennica naszej szkoły, Aleksandra Jakubowska. Laureaci i wyróżnieni odebrali nagrody z rąk Pani Ewy Leniart, Wojewody Podkarpackiej, z kolei podsumowania konkursu dokonała Pani Lucyna Brymora, Dyrektor Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Rzeszowie.

Czytaj więcej: VII Podkarpacki Konkurs Pięknego Czytania

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu