Zapraszamy do obejrzenia filmów o szkole.

Zapoznaj się z naszą ofertą zawodów i profili:

Oferta zawodów i profiliOferta zawodów i profili  Oferta zawodów i profiliOferta zawodów i profiliOferta zawodów i profiliOferta zawodów i profili

 

 

 

Nowy projekt praktyk zagranicznych

FE POWER poziom pl 1 rgb

Rusza nowy projekt praktyk zagranicznych!
„Nowoczesna edukacja krokiem do Europy”


Z przyjemnością informujemy, że kolejna grupa uczniów naszej szkoły (aż 48 osób!) w 2022 roku będzie mogła wyjechać do Irlandii na 3 tygodniowe praktyki w ramach projektu „Nowoczesna edukacja krokiem do Europy” finansowanego z programu POWER a realizowanego na zasadach Erasmus +.

Czytaj więcej: Nowy projekt praktyk zagranicznych

Pokaz mody dawnej

pok1W dniu 20 września 2020 roku odbył się w Zamku w Krasiczynie Festiwal na Styku Kultur (III Edycja) promujący dziedzictwo kulturowe naszego regionu. Jedna z wielu atrakcji festiwalu był pokaz mody dawnej przygotowany przez uczniów i pedagogów naszej szkoły.

Czytaj więcej: Pokaz mody dawnej

Dzień KEN

IMG 3950k13 października 2020 roku odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Uczniowie z klasy 3 FMP i 2 SF pod opieką pani Henryki Cichońskiej, przygotowali przedstawienie pt. Ze szkołą przez wieki. W zabawny i śmieszny sposób zaprezentowali życie i odczucia uczniów na lekcjach w Starożytnym Egipcie, w Szkole Wieszczów i w czasach dzisiejszych.

Czytaj więcej: Dzień KEN

Stypendium

18-go września 2020 roku w sali Urzędu Miejskiego w Przemyślu odbyło się uroczyste rozdanie dyplomów stypendialnych. Prezydent Przemyśla przyznał najlepszym uczniom stypendia za wyjątkowe osiągnięcia w nauce, w olimpiadach, we współzawodnictwie sportowym a także osiągnięcia w konkursach artystycznych.

Czytaj więcej: Stypendium

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu