Zapraszamy do obejrzenia filmów o szkole.

 

 

 

Dzień św. Patryka

Dzień Św. PatrykaPo raz kolejny w naszej szkole uroczyście świętowaliśmy Dzień św. Patryka. Zainteresowanie tą tematyką jest związane z udziałem młodzieży w wyjazdach na praktyki zawodowe do Irlandii w ramach projektu Erasmus +.
W przeddzień tego święta udekorowaliśmy szkołę zielonymi koniczynkami i zabawnymi plakatami.
Przygotowaliśmy także foto budkę i rekwizyty do robienia zdjęć.

Czytaj więcej: Dzień św. Patryka

Kulinarne dziedzictwo

Kulinarne dziedzictwoJubileuszowy XX Małopolski Konkurs Szkół Gastronomicznych "Kulinarne dziedzictwo" odbywał się w dniach 7-9 marca 2019 r. w Krakowie. Do rywalizacji przystąpili jak zwykle kucharze, kelnerzy, barmani oraz po raz pierwszy cukiernicy! W ramach Konkursu odbyło się również Spotkanie z Mistrzem Tomaszem Smoczykiem. Temat: „Dziedzictwo kulinarne a współczesna kuchnia”. Mistrz Sztuki Kulinarnej przypomniał dotychczas niedocenione smaki i aromaty naszej kuchni.

Czytaj więcej: Kulinarne dziedzictwo

Żołnierzom Wyklętym

AkademiaPierwszego marca 2019 roku obchodziliśmy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Z tej okazji zorganizowano uroczystą akademię. Montaż słowno-muzyczny wprowadził uczniów w zadumę nad tragicznym losem żołnierzy podziemia antykomunistycznego. Słowem i piosenką oddaliśmy hołd żołnierzom wyklętym.

Czytaj więcej: Żołnierzom Wyklętym

Konkurs Literacki SMS

12508950 1677499839201424 4613780607066038771 nMiło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły wzięli udział w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literacki SMS. Na tegoroczny konkurs wpłynęły 482 prace. Tekst Eweliny Kowalczyk z klasy 3tżg został zakwalifikowany do II etapu konkursu. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu