Zapraszamy do obejrzenia filmów o szkole.

Zapoznaj się z naszą ofertą zawodów i profili:

Oferta zawodów i profiliOferta zawodów i profili  Oferta zawodów i profiliOferta zawodów i profiliOferta zawodów i profiliOferta zawodów i profili

 

 

 

Lekcja reklamy z „Życiem Podkarpackim”

Lekcja reklamy z „Życiem Podkarpackim”Uczniowie kl. III TFR grupa reklamy 28.02.2019r. uczestniczyli w lekcji Kampanii reklamowej z udziałem specjalisty ds. reklamy prasowej p. Marią Wojciechowską z redakcji Życia Podkarpackiego w Przemyślu. Na zajęciach zostały zaprezentowane zasady negocjacji sprzedażowych, oferta sprzedażowa, budowa i formy reklamy prasowej, jej wady i zalety oraz cenniki reklamy tradycyjnej i online.

Czytaj więcej: Lekcja reklamy z „Życiem Podkarpackim”

Konferencja o podatkach

KONFERENCJA O PODATKACHW dniu 22.03.2019r. w świetlicy szkolnej odbyła się Konferencja o Podatkach. W konferencji wzięli udział uczniowie kl. II TFR oraz kl. II FMP. Konferencję prowadzili pracownicy Krajowej Administracji Skarbowej w Przemyślu. Tematem spotkania były podatki.

Czytaj więcej: Konferencja o podatkach

Dzień św. Patryka

Dzień Św. PatrykaPo raz kolejny w naszej szkole uroczyście świętowaliśmy Dzień św. Patryka. Zainteresowanie tą tematyką jest związane z udziałem młodzieży w wyjazdach na praktyki zawodowe do Irlandii w ramach projektu Erasmus +.
W przeddzień tego święta udekorowaliśmy szkołę zielonymi koniczynkami i zabawnymi plakatami.
Przygotowaliśmy także foto budkę i rekwizyty do robienia zdjęć.

Czytaj więcej: Dzień św. Patryka

Kulinarne dziedzictwo

Kulinarne dziedzictwoJubileuszowy XX Małopolski Konkurs Szkół Gastronomicznych "Kulinarne dziedzictwo" odbywał się w dniach 7-9 marca 2019 r. w Krakowie. Do rywalizacji przystąpili jak zwykle kucharze, kelnerzy, barmani oraz po raz pierwszy cukiernicy! W ramach Konkursu odbyło się również Spotkanie z Mistrzem Tomaszem Smoczykiem. Temat: „Dziedzictwo kulinarne a współczesna kuchnia”. Mistrz Sztuki Kulinarnej przypomniał dotychczas niedocenione smaki i aromaty naszej kuchni.

Czytaj więcej: Kulinarne dziedzictwo

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu