Zapraszamy do obejrzenia filmów o szkole.

 

 

 

Wybory do SU

Wybory do SU17 oraz 18 października w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie wszystkich klasy oddali w sumie 206 głosów. Najwięcej otrzymała Albina Motylewicz z klasy 3tfr (52 głosy) i tym samym została przewodniczącą SU na rok szkolny 2018/2019, zastępcą została Łyczak Agnieszka z klasy 1KC (31 głosów), a sekretarzem Raffaele Ammendola z klasy 1THT (26 głosów).

Czytaj więcej: Wybory do SU

ŚWIATOWE DNI TURYSTYKI

ŚWIATOWE DNI TURYSTYKIW naszej szkole upłynęły pod hasłem "poznaj najbliżaszą okolicę". Klasy turystyczno-hotelarskie wyruszyły więc na 10 km trasę wiodącą z Przemyśla przez Kruhel Wielki, Wapielnicę, miejsce pamięci pomordowanych polskich Żydów podczas II wojny światowej, Zielonkę na Kopiec Tatarski.

Czytaj więcej: ŚWIATOWE DNI TURYSTYKI

Rajd niepodległościowy

Rajd niepodległościowy14 września uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami udali się na rajd niepodległościowy. Odwiedzili groby poległych żołnierzy i zapalili symboliczne znicze, jako znak pamięci i hołdu. W kolejnych punktach wycieczki mogli zobaczyć pomniki upamiętniające ważne i zasłużone postacie historii, a także wydarzenia.

Czytaj więcej: Rajd niepodległościowy

Europejski Dzień Języków Obcych 2018

Europejski Dzień Języków Obcych 2018Z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych przeprowadzono w naszej szkole cykl lekcji z języka angielskiego i niemieckiego rozwijających w uczniach ogólną świadomość i wiedzę językową oraz kulturową. Dzięki tym zajęciom uczniowie mogli przekonać się nie tylko o podobieństwach i różnicach w budowie języków, ale także o zbieżności w sposobie myślenia ludzi różnych narodowości.

Czytaj więcej: Europejski Dzień Języków Obcych 2018

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu