Zapraszamy do obejrzenia filmów o szkole.

Zapoznaj się z naszą ofertą zawodów i profili:

Oferta zawodów i profiliOferta zawodów i profili  Oferta zawodów i profiliOferta zawodów i profiliOferta zawodów i profiliOferta zawodów i profili

 

 

 

Europejski Dzień Języków Obcych 2020

startZ okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych przeprowadzono w naszej szkole lekcje z języka angielskiego rozwijające ogólną świadomość językową i kulturową uczniów. Dzięki tym lekcjom uczniowie klas pierwszych mogli zapoznać się z różnymi ciekawostkami językowymi udostępnionymi na stronie https://edl.ecml.at/ oraz rozwiązywali quizy dotyczące tych informacji. Uczniowie mieli możliwość zapoznania się z prezentacją i pogadankami dotyczącymi krajów anglojęzycznych.

Czytaj więcej: Europejski Dzień Języków Obcych 2020

Procedury od 01.09

Proszę, bezwzględnie (zwłaszcza uczniowie) zapoznać się z poniższym dokumentem (.pdf):

Procedury związane z pandemią.

42 Konkurs Uczniów

42 Konkurs Uczniów  Fryzjerstwa Województwa PodkarpackiegoW niedzielę, 1 marca, w Naszej szkole odbył się 42 Konkurs Uczniów Fryzjerstwa Województwa Podkarpackiego, zorganizowany przez Izbę Rzemieślniczą w Rzeszowie oraz Cech Rzemiosł Różnych w Przemyślu.
Do konkursu przystąpiło 28 uczniów, którzy mieli przygotować między innymi: fryzury ślubne, fryzury z fal i pierścieni na mokro ala Monroe oraz fryzury męskie.

Czytaj więcej: 42 Konkurs Uczniów

Święto Armii Krajowej

Święto Armii Krajowej14 lutego 1942 roku Związek Walki Zbrojnej decyzją Naczelnego Wodza Sił Zbrojnych został przekształcony w Armię Krajową.
17 lutego w naszej szkole, z udziałem zaproszonych gości, odbyły się uroczystości upamiętniające to wydarzenie.

Czytaj więcej: Święto Armii Krajowej

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu