Zapraszamy do obejrzenia filmów o szkole.

 

 

 

Wycieczka w Pieniny

Wycieczka w PieninyW dniach 17 i 18 maja 2018 młodzież klasy 2TZG i 3TZG w ramach warsztatów biologicznych EKO- zorientowani uczestniczyli w wycieczce w Pieniny. Nasze spotkanie z Pieninami rozpoczęliśmy 17 maja od wejścia na Trzy Korony skąd podziwialiśmy panoramę gór, skalne urwiska i płynący w dole Dunajec. Zapoznaliśmy się z historią i walorami przyrodniczymi Pienińskiego Parku Narodowego.

Czytaj więcej: Wycieczka w Pieniny

Podsumowanie praktyk zagranicznych

12PODSUMOWANIE ZAGRANICZNYCH PRAKTYK ZAWODOWYCH kwietnia 2018r w Zespole Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu odbyło się uroczyste podsumowanie Projektu „Moje doświadczenie dziś moim atutem w przyszłości”. Realizowany od września 2016 do czerwca 2018 na zasadach Erasmus+, projekt w całości finansowany był ze środków programu PO WER. W uroczystości wzięli udział: przedstawiciele władz miasta i Wydziału Edukacji, dyrektorzy przemyskich szkół, osoby współpracujące przy realizacji projektu oraz dyrekcja, nauczyciele, uczniowie i rodzice ZSU-HiG.

Czytaj więcej: Podsumowanie praktyk zagranicznych

VII Podkarpacki Konkurs Pięknego Czytania

326 kwietnia 2018 roku, w sali kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie odbyła się uroczysta gala wręczania nagród laureatom VII Podkarpackiego Konkursu Pięknego Czytania. Laureatką III miejsca została uczennica naszej szkoły, Aleksandra Jakubowska. Laureaci i wyróżnieni odebrali nagrody z rąk Pani Ewy Leniart, Wojewody Podkarpackiej, z kolei podsumowania konkursu dokonała Pani Lucyna Brymora, Dyrektor Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Rzeszowie.

Czytaj więcej: VII Podkarpacki Konkurs Pięknego Czytania

Maturzyści

Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.
Adam Mickiewicz


IMG 3499Absolwentom naszej szkoły, życzymy, aby zdobyta wiedza pozwoliła Wam osiągnąć sukces na egzaminie maturalnym. Życzymy także udanego startu w dorosłe życie, optymizmu i wiary we własne siły oraz odwagi w realizacji marzeń. Osiągnięcia tegorocznych maturzystów, ich osobowość oraz talent zostały zaprezentowane na łamach „Życia Podkarpackiego” - zapraszamy do lektury tekstu.

Konkurs o kurs prawa jazdy

W związku z zakończeniem konkursu o darmowy kurs prawa jazdy, informujemy, że wygrała uczennica klasy 2TFr
Andżelika Buś

Nagroda należy się za
- 100% frekwencję od dnia ogłoszenia konkursu,
- wzorowe zachowanie za pierwsze półrocze roku szkolnego 2017/2018,
- zgromadzonych 560 pkt. z zachowania,
- średnią ocen za pierwsze półrocze 4,63.

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu