Zapraszamy do obejrzenia filmów o szkole.

 

 

 

Wycieczka do Warszawy

Wycieczka do WarszawyDnia 15 marca 2018r. klasa III Tżg i część młodzieży naszej szkoły pod opieką Pani Renaty Gaworeckiej i Pani Alicji Radochońskiej wybrała się na wycieczkę do Warszawy. Wycieczka rozpoczęła się o godzinie 5.30 w piękny choć zimny poranek. Na szczęście nasza kochana Pani Gaworecka zadbała o to abyśmy mieli wygodny i ciepły przejazd autokarem. Około godziny 12.00 dotarliśmy do Warszawy i rozpoczęliśmy zwiedzanie Starówki.

Czytaj więcej: Wycieczka do Warszawy

Szkło, plastik, elektrośmieci

Szkło, plastik, elektrośmieci21-go marca, w pierwszym dniu wiosny, w Rynku naszego miasta odbyła się coroczna edukacyjna akcja – happening: „ Zamieniamy makulaturę, szkło, plastiki i elektrośmieci na witaminki dla młodzieży i dzieci”. Zimowa aura nie odstraszyła organizatorów, członków Towarzystwa Przyjaciół Przemyśla i Regionu, jak i młodzieży szkolnej i mieszkańców miasta.

Czytaj więcej: Szkło, plastik, elektrośmieci

Dzień Żołnierzy Wyklętych

P3onieważ żyli prawem wilka…

1 marca 2018 roku w naszej szkole obchodziliśmy Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Odbyła się uroczysta akademia, w trakcie której przypomniano najważniejsze fakty związane z historią antykomunistycznego niepodległościowego podziemia.

Czytaj więcej: Dzień Żołnierzy Wyklętych

Projekt ,,Przedsiębiorczość w praktyce”

Przedsiębiorczość w praktyce

W roku szkolnym 2017/2018 nasza szkoła realizuje projekt ,,Przedsiębiorczość w praktyce”, do którego została zakwalifikowana w październiku. To III edycja projektu realizowanego z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej, a organizowanego przez Zespół Szkół Technicznych w Leżajsku we współpracy z Oddziałem ZUS, Podkarpackim Urzędem Marszałkowskim w Rzeszowie, Wojewódzkim Urzędem Pracy, Oddziałem NBP i Krajową Administracją Skarbową w Rzeszowie, Uniwersytetem Rzeszowskim, Politechniką Rzeszowską, Zespołem Szkół Licealnych w Leżajsku, Zespołem Szkół Nr 2 i Zespołem Szkół Ekonomicznych w Rzeszowie.

Czytaj więcej: Projekt ,,Przedsiębiorczość w praktyce”

Drobnoustroje a nasze zdrowie

Drobnoustroje a nasze zdrowie, - warsztaty w PWSW

W ramach projektu „ Moje doświadczenie dziś moim atutem w przyszłości” realizowanego przez ZSU-HiG, w dniu 19.12.2017r. odwiedziliśmy Instytut Nauk Technicznych PWSW w Przemyślu. Grupa 18 osobowa wyjeżdżającą na staż zagraniczny do Irlandii, wzięła udział w wykładzie i warsztatach mikrobiologicznych na kierunku Bezpieczeństwo i Produkcja Żywności. Celem warsztatów było wskazanie uczniom dalszej ścieżki edukacyjnej i rozwoju zawodowego.

Czytaj więcej: Drobnoustroje a nasze zdrowie

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu