Przygotowania do wyjazdu

POWER UE poziom logo

Przygotowanie językowe prawie dobiegło końca, aby jak najlepiej przygotować uczestników do zmierzenia się z praktykami w Irlandii część zajęć odbyła się w „naturalnym środowisku” dla każdej z grup zawodowych- fototechnicy ćwiczyli umiejętności językowe w szkolnym studio fotograficznym, natomiast uczniowie klasy ŻG w pracowni gastronomicznej.

Oto kilka zdjęć:

zdj1zdj2zdj3zdj4

Zajęcia z psychologiem również już za uczestnikami. Przez dwie majowe soboty integrowali się ze sobą, ćwiczyli techniki radzenia sobie ze stresem oraz bycia asertywnym. Fotorelacja:
zdj7zdj8

Przed nami już tylko szkolenie BHP oraz spotkanie z pół Irlandczykiem pół Anglikiem na warsztatach kulturowych:
Klasy drugie (IIŻG + IIFT) – 17.06 godz. 15.05 w Sali d1a (multimedialna)

Klasy trzecie (IIIŻG + IIIFT) – 23.06 godz.15.05 w Sali d1a (multimedialna)

To znak, że już ‘za chwilę’ wyjazd 
A bilety lotnicze już czekają…
Oto najnowsze informacje dotyczące podróży:
Wylot z Polski 30.06.2015r.
Godz. 13.15 Rzeszów – przylot do Frankfurtu o 15.00, przesiadka i wylot o 16.00 do Dublina.
Godz. 17.00 Dublin. (tamtejszego czasu – godzinę wcześniej niż w Polsce)

Wylot z Dublina 22.07.2015r.

Godz. 12.05 Dublin (tamtejszego czasu)– przylot do Frankfurtu o 15.05, przesiadka i wylot o 20.40 do Rzeszowa.
Godz. 22.15 Rzeszów (naszego czasu)

Na lotnisko w Rzeszowie oraz z powrotem zabierze nas wynajęty autokar. Na miejscu transferem z/do lotniska zajmie się nasz Partner.