Opłatek

069

W dniu 1 lutego br. w naszej szkole odbyło się spotkanie opłatkowe Szkolnego Koła Caritas. Przy wspólnym stole spotkało się ok. 40 wolontariuszy z różnych klas wraz z opiekunami SKC. Na stole przykrytym pięknym obrusem znalazły się tace pełne ciasta, owoców i słodyczy oraz napoje. Ważnym elementem dekoracji były palące się świece, których blask podkreślał wyjątkową atmosferę tego spotkania. Nie zabrakło również łamania się opłatkiem i składania sobie życzeń świąteczno-noworocznych. Wspaniały nastrój i dobra atmosfera sprzyjała wspólnemu śpiewaniu kolęd. Mamy nadzieję na kolejne świąteczne spotkanie w przyszłym roku. Dziękujemy wszystkim za przybycie i wspólne spędzenie tego wyjątkowego czasu.

Zarząd SKC

072