Wyróżnienie dla naszych uczniów

Drukuj
Opublikowano

Uczniowie klasy 3tfr: Andrzej Fedczak, Brunon Rajtmajer oraz Patryk Błahuciak wzięli udział w projekcie w związku z obchodami X Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holocaustu na Podkarpaciu. Przygotowali film w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej, dotyczący materialnych i niematerialnych śladów ludności żydowskiej w Przemyślu.


Praca uczniów została doceniona na szczeblu wojewódzkim, otrzymali upominki i podziękowania od Podkarpackiego Kuratora Oświaty, co złożyło się także na promocję naszej szkoły. Film zaś uświetnił centralne obchody X Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holocaustu, które odbyły się na Uniwersytecie Rzeszowskim.
Gratulujemy!
Zachęcamy do obejrzenia filmu

 

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu