Rusza nowy Projekt

Rusza nowy Projekt na zasadach Erasmus+
Informujemy, że już we wrześniu 2018 rozpocznie się rekrutacja 1 grupy młodzieży do wyjazdu na praktykę zawodową do Irlandii. Staż zagraniczny realizowany będzie w ramach Projektu pt. „Praktyka w Irlandii, drogą do sukcesu zawodowego” przez Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu, a finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.
Głównym celem Projektu jest umożliwienie wyjazdu na staż zagraniczny 18 uczniom stanowiącym gr. 1 (klasy 2 i 3 w zawodzie: technik hotelarstwa, technik obsługi turystycznej, technik żywienia i organizacji usług gastronomicznych). Celem trzytygodniowych praktyk w Irlandii jest zdobycie doświadczenia zawodowego, podniesienia poziomu kwalifikacji zawodowych, zwiększenie mobilności oraz zdolności do uzyskania zatrudnienia na rynku pracy. Ponadto, doskonalenie znajomości języka angielskiego oraz zawarcie międzynarodowych kontaktów.
Wyłonieni w trakcie postępowania rekrutacyjnego uczniowie gr.1, wyjadą na 3 tygodniową praktykę zawodową w terminie: lipiec 2019. Udział w projekcie jest bezpłatny, a koszty jego organizacji pokrywane są ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.
Dokumenty rekrutacyjne można pobierać ze strony szkoły: http://www.teraz.zsu-hig.edu.pl/

Wypełnione dokumenty rekrutacyjne należy złożyć w dwóch formach:
• elektronicznej (tylko załącznik nr 1 – Formularz zgłoszeniowy), należy wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
• papierowej (wszystkie załączniki 1-4) należy składać
w terminie 17-24.09 2018r. do p. Anny Matysiak sala D1f.

Wymagane dokumenty rekrutacyjne w formacie .doc:
Formularz zgłoszenia (załącznik nr 1)
Oświadczenie Irlandia (załącznik nr 2)
Zgoda rodziców (załącznik nr 3)
Zgoda na przetwarzanie danych (załącznik nr 4)
Regulamin ( do zapoznania się)

Test wiedzy dla kandydatów gr. 1 z języka angielskiego oraz rozmowa odbędą się pod koniec września.

Materiały obowiązujące na teście i rozmowie kwalifikacyjnej dla poszczególnych zawodów znajdują się w zestawie w/w dokumentów.
Zespół projektowy.