Rajd niepodległościowy

Rajd niepodległościowy14 września uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami udali się na rajd niepodległościowy. Odwiedzili groby poległych żołnierzy i zapalili symboliczne znicze, jako znak pamięci i hołdu. W kolejnych punktach wycieczki mogli zobaczyć pomniki upamiętniające ważne i zasłużone postacie historii, a także wydarzenia.

Uczniowie przygotowali krótkie informacje na temat odwiedzanych miejsc, które czytali zgromadzonym uczniom. Rajd zakończył się pod pomnikiem orląt przemyskich. Była to niezapomniana lekcja historii.