The Double-cross Dance

Drukuj
Opublikowano

The Double-cross DanceW dniu 30.10.2018 po raz drugi gościliśmy w naszej szkole teatr Wild West z Krakowa. Aktorzy, Mike Marcinkowski z USA oraz Monika Krawczyk, zaprezentowali nam anglojęzyczny spektakl „The Double-cross Dance” .
Ta pełna humoru i jednocześnie pouczająca komedia przedstawiała historię pełnej meandrów przyjaźni nastolatków. Znajomość Jeremiego i Alex zostaje poddana poważnej próbie w chwili, kiedy muszą zmierzyć się z prawdą i przyznać do swoich uczuć oraz popełnionych błędów.

Przedstawienie to pokazuje skomplikowany świat nastolatków, którzy balansują na granicy wygłupów i mierzenia się z ich konsekwencjami, szukając rozsądnych rozwiązań. Aktorzy przedstawili złożone aspekty przyjaźni w przystępny i pełen humoru sposób. Dodatkowo podkreślona jest rola i znaczenie internetu w życiu młodych ludzi.
Przekonywująca gra aktorska oraz zabawne dialogi zapewniły uczniom dobrą zabawę i mnóstwo pozytywnych emocji. Podczas spektaklu uczniowie dostosowywali się do treści przedstawienia, entuzjastycznie reagując na zmiany akcji i nastroju. Na zakończenie nagrodzili aktorów gromkimi brawami.
Po przedstawieniu była możliwość rozmowy z aktorami oraz zrobienia pamiątkowych zdjęć.
Dzięki takim występom uczniowie mają możliwość zetknięcia się z autentycznym językiem oraz mogą realnie ocenić swoje umiejętności językowe. Polecamy wszystkim taką formę nauki języka angielskiego.
Dziękujemy nauczycielom za zaangażowanie w przygotowania do spektaklu.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia. Więcej zdjęć dostępnych jest na Facebooku.

The Double-cross Dance The Double-cross Dance The Double-cross Dance The Double-cross Dance The Double-cross Dance The Double-cross Dance

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu