Złoto i srebro

Drukuj
Opublikowano

1W sobotę 10 listopada w hali GOSiR w Jedliczu odbyła się kolejna, trzynasta już edycja Memoriału im. Bogusława Dziury w strzelectwie sportowym. Rywalizację toczyli zawodnicy zrzeszeni w 11 klubach strzeleckich z Małopolski i Podkarpacia.
Rywalizacja rozgrywała się w konkurencjach pistoletu i karabinu pneumatycznego w kategoriach wiekowych młodzików, juniorów młodszych, juniorów i seniorów.


W zawodach tych wzięło udział 86 osób, w tym uczniowie z Zespołu Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu.

2W konkurencji Pistolet pneumatyczny (Ppn60) WERONIKA SUDOŁ - juniorka - uczennica klasy IV FR T - z wynikiem 505 pkt - zajęła I MIEJSCE.

W konkurencji Karabin pneumatyczny (Kpn60) MIKOŁAJ CZAJKOWSKI – junior - uczeń klasy III TŻG - z wynikiem 582,2pkt - zajął II MIEJSCE.

WERONIKA SUDOŁ oraz MKOŁAJ CZAJKOWSKI na co dzień trenują w Klubie Sportowym LOK Twierdza Przemyśl, gdzie w czasie intensywnych treningów, mają okazję nie tylko rozwijać swoje zainteresowania strzelectwem, ale także odnosić sukcesy.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY DRODZY UCZNIOWIE I GRATULUJEMY SUKCESU!

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu