Jasełka szkolne

Drukuj
Opublikowano

Jasełka szkolne21 grudnia 2018 roku Szkolne Koło Caritas zorganizowało w naszej szkole jasełka. Aktorzy przedstawienia przypomnieli wydarzenia związane z przyjściem na świat Pana Jezusa. Całość wypełniały kolędy i pastorałki śpiewane anielsko przez nasze koleżanki.


Na zakończenie, cała społeczność szkolna miała możliwość podzielenia się opłatkiem i złożenia sobie życzeń. Za wprowadzenie nas w świąteczny nastrój dziękujemy zarówno występującym i śpiewającym naszym uczniom, jak i organizatorkom i zarazem opiekunkom Szkolnego Koła Caritas: pani Dorocie Duniewicz-Kufel, pani Dorocie Bijan i siostrze Dorocie Białowąs.

Jasełka szkolne Jasełka szkolne Jasełka szkolne Jasełka szkolne Jasełka szkolne  Jasełka szkolne

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu