Lekcja reklamy z „Życiem Podkarpackim”

Lekcja reklamy z „Życiem Podkarpackim”Uczniowie kl. III TFR grupa reklamy 28.02.2019r. uczestniczyli w lekcji Kampanii reklamowej z udziałem specjalisty ds. reklamy prasowej p. Marią Wojciechowską z redakcji Życia Podkarpackiego w Przemyślu. Na zajęciach zostały zaprezentowane zasady negocjacji sprzedażowych, oferta sprzedażowa, budowa i formy reklamy prasowej, jej wady i zalety oraz cenniki reklamy tradycyjnej i online.

Pani M. Wojciechowska przedstawiła również uczniom sposoby rozliczania kosztów reklamy prasowej oraz nowe usługi Biura Reklamy tj. mała poligrafia oraz projektowanie reklam online i umieszczanie ich na stronie internetowej Życia Podkarpackiego.
Dziękujemy serdecznie naszemu gościowi za udział w lekcji, cenne informacje, praktyczną wiedzę i umiejętności. Mam nadzieję, że uczniowie skorzystają z porad naszego specjalisty ds. reklamy w przyszłej pracy zawodowej.
Organizator: D. Duniewicz-Kufel

Lekcja reklamy z „Życiem Podkarpackim” Lekcja reklamy z „Życiem Podkarpackim” Lekcja reklamy z „Życiem Podkarpackim”