POWERGEDON 2019

POWERGEDON 2019Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji zaprosiła przedstawicieli Zespołu Projektowego z ZSU-HiG do udziału w III edycji wydarzenia pn. POWERGEDON, które odbyło się w dniach 3-5 czerwca 2019 r. w Pałacu i Folwarku w Łochowie k. Warszawy. Nauczyciele godnie i wytrwale reprezentowali szkołę w konferencji nt. „Innowacje społeczne i współpraca międzynarodowa w edukacji”, prowadzonej przez Pana Marka Zająca oraz w Olimpiadzie POWERGEDON czyli zmaganiach sportowych drużyn.

Hasłem tegorocznego Powergedonu było olimpijskie motto „Citius, Altius, Fortius”, czyli „Szybciej, Wyżej, Mocniej”, które wzywa do wprowadzania innowacji, nowych rozwiązań i stałego rozwoju. Mieli też przyjemność zwiedzić Mobilne Centrum Edukacyjne, gdzie prezentowano, jak nowoczesne technologie w łatwy sposób wprowadzić do zajęć szkolnych. Multimedialna klaso-pracownia „iLAB”, wirtualna rzeczywistość oraz gry 3D, to tylko niektóre z atrakcji. Były także najnowsze urządzenia multimedialne, takie jak interaktywne: tablica, stół oraz flipchart a na nich ciekawe aplikacje do prowadzenia zajęć edukacyjnych.
Dzięki udziałowi w tym wydarzeniu jesteśmy mocniejsi, mądrzejsi, bardziej doświadczeni i zainspirowani nowymi pomysłami, które postaramy się wcielić w życie.
Zespół Projektowy ZSU-HiG w Przemyślu.

POWERGEDON 2019 POWERGEDON 2019 POWERGEDON 2019 POWERGEDON 2019 POWERGEDON 2019 POWERGEDON 2019 POWERGEDON 2019