Akcja ekologiczna

Drukuj
Opublikowano

Akcja ekologiczna18-go września młodzież naszej szkoły po raz kolejny wzięła udział w corocznej akcji ekologicznej „Na pożegnanie lata zamieniamy makulaturę, szkło, plastiki i elektrośmieci na witaminy dla młodzieży i dzieci”. Happening odbył się w Rynku Starego Miasta.


Typowo jesienna aura tego dnia nie odstraszyła zarówno organizatorów, członków Towarzystwa Przyjaciół Przemyśla i Regionu, jak i młodzieży szkolnej i mieszkańców Przemyśla.
Nie mogło zabraknąć również pomocy wolontariackiej uczniów naszej szkoły, którzy pomagali przy organizacji akcji – happeningu. Młodzież przygotowała również surowce wtórne, które zostały przeznaczone na poczet akcji. Za segregowane surowce wtórne dostaliśmy jabłka a za zużyte baterie – cukierki.

 IMG 20190924 WA0004

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu