Targi pracy

Drukuj
Opublikowano

3W czwartek 14 listopada br. w hali sportowej Medyczno-Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Przemyślu odbyły się targi pracy „ Edukacja – Praca – Kariera”. Wydarzenie zorganizowała Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu. Jak co roku, nie mogło tam zabraknąć przedstawicieli naszej szkoły, którzy godnie nas reprezentowali.
Podczas targów istniała możliwość zapoznania się z ofertami pracy i szkoleń a także ofertą edukacyjną poszczególnych szkół ponadpodstawowych. Prowadzone były konsultacje z zakresu doradztwa zawodowego. Młodzież naszej szkoły uczestniczyła w warsztatach „Jak zaprzyjaźnić się z rynkiem pracy?”.

targi pracy targi pracy  targi pracy targi pracy

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu