Konkurs języka angielskiego

20191217 094236 W dniu 17.12.2019r. dziewięć osób, uczniów z klas pierwszych, wzięło udział w multimedialnym konkursie z języka angielskiego. Konkurs sprawdzał wiedzę uczniów o krajach anglojęzycznych takich jak Australia, Irlandia, Stany Zjednoczone oraz Wielka Brytania. Uczniowie wybierali państwo o którym chcieli pogłębić swoją wiedzę. Następnie otrzymali na platformę edukacyjną Librus opracowane przez anglistów z naszej szkoły lekcje.

W ustalonym terminie uczniowie rozwiązywali na platformie edukacyjnej quizy sprawdzające stopień opanowania otrzymanego materiału oraz ich wiedzę ogólną o państwach anglojęzycznych. Konkurs został przeprowadzony w pracowni informatycznej .
Dziękujemy nauczycielom zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie konkursu. Wszystkim uczestnikom i laureatom konkursu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

20191217 094406