Konkurs Biblioteki szkolnej

IMG 78898 stycznia nastąpiło uroczyste rozstrzygnięcie konkursu szkolnego na Reklamę książki lub biblioteki. Konkurs biblioteka szkolna ogłosiła w listopadzie 2019 roku. Każdy uczeń naszej szkoły miał możliwość zaistnieć i wykazać się kreatywnością. W przedsięwzięciu wzięło udział 36 uczniów. Dyrekcja szkoły wręczyła uczniom nagrody ufundowane przez patronów konkursu Centrum Budownictwa i Ogrodnictwa "EREM", spółkę Poli-Pap oraz Księgarnię LIBERA.

1 miejsce zdobyli Paulina Wróblewska i Dawid Mliczek z klasy 4TFR filmem reklamowym, który można obejrzeć na blogu biblioteki, zachęcamy.

2 miejsce przypadło Angelice Kosk z klasy 1 FRT.

3 miejsce zajęła Kornelia Czelny z klasy 1 FRT. Komisja konkursowa przyznała również 2 wyróżnienia dla Moniki Wójcickiej z klasy 1TFR oraz Angeliki Lis z klasy 1FRT.

Gratulujemy!