42 Konkurs Uczniów

Drukuj
Opublikowano

42 Konkurs Uczniów  Fryzjerstwa Województwa PodkarpackiegoW niedzielę, 1 marca, w Naszej szkole odbył się 42 Konkurs Uczniów Fryzjerstwa Województwa Podkarpackiego, zorganizowany przez Izbę Rzemieślniczą w Rzeszowie oraz Cech Rzemiosł Różnych w Przemyślu.
Do konkursu przystąpiło 28 uczniów, którzy mieli przygotować między innymi: fryzury ślubne, fryzury z fal i pierścieni na mokro ala Monroe oraz fryzury męskie.


Ich pracy przyglądała się komisja kontroli oraz komisja sędziowska, która oceniała ostateczny wynik.
W konkurencji fryzura ślubna z długich włosów, uczennica z naszej szkoły Julia Chabko klasa 1 BW zdobyła trzecie miejsce.
Uczniowie, którzy stanęli na podium mają szansę na start w mistrzostwach Polski, które odbędą się w Poznaniu.
Konkurs uświetniły:
- pokaz fryzjerski Mistrzyni Fryzjerstwa Pani Iwony Ostrowskiej
- prezentacja Mistrza Fryzjerstwa Pana Pawła Matackiego
- pokaz fryzjerski zwycięzców Drużynowych Mistrzostw Świata Fryzjerstwa Artystycznego w Paryżu OMC Hairworld 2019
- piosenki w wykonaniu naszych śpiewających koleżanek
- występ tancerzy ze szkoły tańca A-Z.
Gratulujemy wszystkim nagrodzonym!

 

42 Konkurs Uczniów  Fryzjerstwa Województwa Podkarpackiego 42 Konkurs Uczniów  Fryzjerstwa Województwa Podkarpackiego  42 Konkurs Uczniów  Fryzjerstwa Województwa Podkarpackiego 42 Konkurs Uczniów  Fryzjerstwa Województwa Podkarpackiego 42 Konkurs Uczniów  Fryzjerstwa Województwa Podkarpackiego 42 Konkurs Uczniów  Fryzjerstwa Województwa Podkarpackiego 42 Konkurs Uczniów  Fryzjerstwa Województwa Podkarpackiego

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu