Dzień KEN

IMG 3950k13 października 2020 roku odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Uczniowie z klasy 3 FMP i 2 SF pod opieką pani Henryki Cichońskiej, przygotowali przedstawienie pt. Ze szkołą przez wieki. W zabawny i śmieszny sposób zaprezentowali życie i odczucia uczniów na lekcjach w Starożytnym Egipcie, w Szkole Wieszczów i w czasach dzisiejszych.

Młodzi artyści słowem i piosenką podziękowali nauczycielom za codzienny trud i poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków.
Na zakończenie głos zabrał pan Dyrektor Andrzej Olejnik, który mówił o trudnej - szczególnie w dobie pandemii, ale jakże pięknej pracy nauczyciela. Podziękował za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzył wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie.

IMG 3917k IMG 3920k IMG 3924k IMG 3947k IMG 3948k