Mistrzostwa Szkoły w siatkówce

Mistrzostwa Szkoły w siatkówce Dziewcząt w roku szkolnym 2014/2015

DSC 0238W dniach od 23 lutego do 31 marca 2015 roku odbyły się kolejny raz Mistrzostwa Szkoły w siatkówce Dziewcząt na rok szkolny 2014/2015.

W zawodach wzięła udział rekordowa ilość drużyn – piętnaście: I tżg, III tf, III tżg, III th, II zk, II tf, II tżg, II zf, I zw, III tft, III zf, II zw, I zkc, I tfr, III zc. Zespoły rywalizowały ze sobą w pięciu grupach.

Z rozgrywek grupowych wyszło pięć drużyn: kl - III tf, III tft, II zf, II zk, I zkc.

DSC 0234Poszczególne drużyny zajęły miejsca:

I miejsce – klasa I zkc w składzie: Jackiewicz Sara, Pogorzelec Weronika, Bałuka Ewelina, Szmigielska Magdalena, Osiecka Agnieszka, Bentkowska Sabina, Mickiewicz Kinga.

II miejsce – klasa II zk w składzie: Woźniak Katarzyna, Wojnarowicz Iwona, Żurowska Aleksandra, Przeniczka Anna, Martowicz Małgorzata, Górka Dominika, Podolec Karolina.

III miejsce – klasa III tf w składzie: Sałdan Kamila, Hładio Anita, Olech Barbara, Dudek Kinga, Bąk Anna, Gołębiowska Patrycja,
Siwarga Angelika.

Najlepszą zawodnicz turnieju została uczennica klasy I zkc Bentkowska Sabina

DSC 0243