W galerii "Sanowa"

IMG 8839W dniu 25.04 2015 r. miała miejsce 3 edycja promocji naszej szkoły w Galerii „Sanowa” w Przemyślu. Głównym zamierzeniem tej imprezy było zapoznanie młodzieży z ofertą edukacyjną naszej szkoły oraz przygotowanie jej do trafnych wyborów zawodowych.

Zaprezentowaliśmy ponadto  szereg imprez towarzyszących w wykonaniu uczniów naszej szkoły m.in. pokaz mody ekologicznej, pokaz sukien wieczorowych, pokaz fryzjerstwa, sztuki kulinarnej i  układania serwetek, występy solistów i solistek oraz tancerzy, których mieliśmy okazje usłyszeć i zobaczyć przy okazji szkolnej imprezy pod hasłem: ”talent show”. Najmłodszymi  uczestnikami pokazu  były kilkuletnie dzieci (dziewczynki i chłopcy), które prezentowały różnorodne fryzury komunijne wykonane przez naszych uczniów klas fryzjerskich.

Wielki show uatrakcyjniający naszą imprezę to występ tancerzy z przemyskiej szkoły A-Z oraz koncert zespołu rockowego „KIVI”, którego członkowie są w większości uczniami naszej szkoły.

Mamy nadzieję, że każdy uczeń, który zdecyduje się na naszą szkołę znajdzie coś dla siebie i będzie mógł rozwijać swoje zainteresowania i talenty.

Składam serdeczne podziękowania dyrekcji szkoły, nauczycielom, uczniom, rodzicom i wszystkim nie wymienionym  tutaj, którzy  zechcieli podzielić się swoimi pomysłami, zaangażowali się w organizację tej imprezy oraz poświecili swój prywatny czas w sobotę (25.04.2015 r.)

M.Janczura

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tej imprezy. Więcej zdjęć do obejrzenia na szkolnym facebooku oraz  facebooku  „Galerii Sanowa”.

IMG 8216IMG 8346IMG 8554IMG 8598IMG 8644IMG 8702IMG 8791IMG 8803IMG 8842>IMG 8890